Zamknij
REKLAMA

Żyj w zgodzie z naturą i oszczędzaj dużo pieniędzy! Solektro Ci to ułatwi

00:00, 01.12.2020 | Artykuł sponsorowany
Fot. Nadesłane

Ceny prądu zwalają z nóg? Wciąż masz wrażenie, że możesz zrobić więcej dla środowiska, a przy okazji sporo oszczędzić? Nie czekaj, eksperci z Solektro czekają właśnie na Ciebie. Bądź na czasie, bądź eko!

W regionie funkcjonuje sporo firm montujących fotowoltaikę a na ich tle mocno wyróżnia się firma Solektro.

Firma Solektro została stworzona z pasji oraz chęci do kreowania i wdrażania świadomości ekologicznej. Mające jedną ze swoich siedzib w regionie przedsiębiorstwo skupia się na propagowaniu produktów bazujących na źródłach energii odnawialnej.

Firma dostarcza systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną, które funkcjonują w zgodzie z naturą, a to w obecnych czasach jest kwestia istotna i powinna być traktowana jako priorytetowa.

Przedsiębiorstwo oferuje przede wszystkim instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła. Tego typu nowatorskie rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością. Już od pewnego czasu docierają do naszych domów i przede wszystkim znacząco ułatwiają nam życie.

- Rozwiązanie wykorzystujące panele fotowoltaiczne to oszczędność i niezależność. Miesięczne rachunki za prąd przy takim rozwiązaniu wyniosą ok. 10-30 zł., okres całkowitego zwrotu inwestycji to ok. 4-6 lat. Ceny energii wzrastają, więc opłacalność inwestycji będzie z czasem tylko rosnąć. Poza tym inwestując w panele pomagasz planecie i realnie inwestujesz w przyszłość swoich dzieci

- mówią przedstawiciele firmy.

Fotowoltaika to także inwestycja w przyszłość i niezależność energetyczną. Warto się na nią zdecydować z kilku powodów. Dzięki współpracy z Selektro możemy liczyć m.in. na oszczędność czasu, gotowy projekt wraz z analizą produkcji energii i oszczędności oraz skonfigurowany system zarządzania energią. Firma wspiera też inwestora przez cały czas trwania inwestycji, a klient wie, że działając w ten sposób dba o środowisko, które go otacza. Same zyski!

Solektro wyróżnia się na tle innych firm zajmujących się fotowoltaiką. Dość wymienić chociażby solidność wykonania całych instalacji i pomoc w uzyskaniu dotacji. To wszystko sprawia, że firmie warto zaufać.

Badając rynek redakcja przeprowadziła krótką rozmowę z przedstawicielem firmy, który powiedział, dlaczego warto zaufać właśnie tej firmie.

- My też się kiedyś uczyliśmy. Pamiętamy, jak trudne były początki, bo wiele razy byliśmy zdezorientowani. Znamy to wszystko od strony klienta, a teraz potrafimy tę wiedzę przekazać innym. Wiemy, co zrobić, aby klient był zadowolony i żeby przy okazji zyskało środowisko naturalne

- mówi Adrian Hyży z Solektro.

Co jeszcze wyróżnia Solektro? Odpowiedź jest prosta – to gwarancje! Firma oferuje takie, które są najdłuższe na rynku. Nie musisz się więc martwić, że coś pójdzie nie tak.

Przedsiębiorstwo proponuje też możliwość darmowego audytu. Nie wiesz, czy w Twoim domu jest możliwa taka instalacja? Zadzwoń, porozmawiaj i dowiedz się wszystkiego od specjalistów. Link do formularza znajduje się TUTAJ

Kontakt do przedstawiciela firmy Solektro w regionie : 504731013. Szczegóły także na facebooku.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop