Zamknij
REKLAMA

Wyprawili dzieciakom piękne święta! Zebrali dla nich ponad 10 tys. zł

00:00, 30.12.2020 | artykuł sponsorowany
W rozliczaniu zebranych środków wzięły udział m.in. dyrektorki domów dziecka. Fot. Pałucki-Textil

Ponad 10 tys. zł udało się zebrać w czasie przedświątecznej akcji firmy Pałucki-Textil. Dzięki tej inicjatywie świąteczne prezenty trafiły do dzieci z czterech placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Świąteczna akcja firmy Pałucki-Textil rozpoczęła się 8 grudnia i odbywała się dwutorowo.

Pierwsza część zbiórki odbywała się w sklepach z używaną odzieżą Pałucki-Textil. W dniach od 8 do 11 grudnia 2020r. Złotówka od każdej zakupionej przez Klientów rzeczy była przekazywana na rzecz dzieci z czterech domów dziecka.

Zebrano w ten sposób 5500 zł. Wszyscy podopieczni placówek Ostoja i Przystań w Lubieniu Kuj., Wielgiem (gm. Zbójno) i Golubiu-Dobrzyniu otrzymali karty podarunkowe o wartości 100 zł.

Dodatkowo od 8 do 17 grudnia we wszystkich sklepach Pałucki-Textil, a także w siedzibach partnerów akcji była prowadzona zbiórka publiczna "Z Mikołajem do dzieci" (nr zbiórki 2020/3007/KS). W tym przypadku pieniądze zbierano na prezenty dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Wielgiem (gm. Zbójno) oraz Ostoja i Przystań w Lubieniu Kuj.

2 281,17 zł zebrano do puszek w czterech sklepach Pałucki Textil. Kolejne 2 505,97 zł to środki zebrane przez zaprzyjaźnione osoby i instytucje. Pieniądze przeznaczono na karty podarunkowe o wartości 116,76 zł na zakupy w sklepach w galeriach handlowych we Włocławku oraz Toruniu.

Łącznie w ramach obu akcji  zebrano 10 287,14 zł.

- Składamy Państwu Szczególne Podziękowania za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy na rzecz Dzieci z Domów Dziecka. Jesteśmy wzruszeni Państwa dobrocią i wrażliwością. Dzięki między innymi Państwu udało się nam zebrać wspólnymi siłami 10 287,14 zł

– mówią Joanna i Wojciech Pałuccy, właściciele firmy Pałucki-Textil.

Za szczególne zaangażowanie w zbiórkę państwo Pałuccy dziękują pracownikom firmy Pałucki-Textil, Starostwu Powiatowemu we Włocławku (w tym szczególnie pani Marcie Prylińskiej), Szkole Podstawowej w Cypriance, Członkom Koła Naukowego Chemików przy Wydziale Chemii UMK w Toruniu, panu Dariuszowi Domagalskiemu, właścicielowi firmy „Drwal BHP” w Lipnie, panu Ręgockiemu oraz jego pracownikom Sklepu Wielobranżowego w Fabiankich i Zadusznikach, Magdalenie Pałuckiej we współpracy z Powietrzyńska Studio, Cieciorski Akro-Kids i „Kącikowi urody” w Toruniu oraz salonowi Toyota we Włocławku, sklepom Lewiatan Wielgie, Lewiatan w Szpetalu Górnym/ul. Włocławska 89, Lewiatan Nowa Wieś i Michelin, Akademii Piękna Angela, Aptece w Zadusznikach, Sklepowi odzieżowemu Małgorzata Piechocka.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%