Zamknij
REKLAMA

Nie lubisz swojej pracy i masz nowy pomysł na firmę? To spotkanie dla Ciebie!

16:00, 10.01.2021 | .
Skomentuj Na spotkaniu omówione zostaną zasady przystąpienia do projektu, sposób składania formularza rekrutacyjnego, zasady przebiegu projektu i uzyskania dofinansowania oraz możliwości wsparcia dla "młodej" firmy. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w kolejnym webinarium. Spotkanie skierowane będzie do osób w wieku powyżej 30 lat, które nie są usatysfakcjonowane dotychczasowym zatrudnieniem i mają pomysł na własną działalność gospodarczą.

To pierwsze spotkanie w 2021 roku organizowane przez włocławski Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Bezpłatne Webinarium odbędzie się w piątek (15 stycznia) w godzinach 10:00 – 11:00.

- Pierwsze spotkanie kierujemy do osób w wieku 30 lat i więcej, które nie są usatysfakcjonowane dotychczasowym zatrudnieniem i mają pomysł na własną działalność gospodarczą z Włocławka i powiatu włocławskiego, aleksandrowskiego, radziejowskiego. Mogą się one ubiegać o dofinansowanie na uruchomienie własnej firmy. Wsparcie kierowane jest do tych, którzy na podstawie umowy o pracę zarabiają nie więcej niż płacę minimalną, a osoby pracujące na podstawie umów zlecenia, o dzieło nie więcej niż 120% płacy minimalnej

- informują organizatorzy spotkania.

Webinarium odbędzie się w sieci, a warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania TUTAJ) i uzyskanie odpowiedzi.

Na spotkaniu omówione zostaną zasady przystąpienia do projektu, sposób składania formularza rekrutacyjnego, zasady przebiegu projektu i uzyskania dofinansowania oraz możliwości wsparcia dla "młodej" firmy.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy dysponować sprawnym komputerem i dostępem do sieci, a także połączyć się za pomocą przesłanego przez organizatorów linku. W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny pod numerem: 54 235 67 12.

Jak udało się nam ustalić, kolejne spotkanie organizowane będzie dla osób niepracujących. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich informuje, że odbędzie się ono najprawdopodobniej po rozpoczęciu naboru do projektu. Powinno to nastąpić w lutym 2021 roku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

EdmundEdmund

4 0

Pracę swoją bardzo lubię, ale nie znoszę walniętego przełożonego, chory człowiek. 19:39, 10.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WALKAWALKA

0 0

WYSTARCZY ZOBACZYĆ CO RZĄD POD [PŁASZCZYKIEM C19 ROBI Z PRZEDSIEBIORCAMI ?/ SZNUREK CZY WALKA O WSZYSTKO ????? 11:04, 12.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz