Zamknij
REKLAMA

ANWIL podsumował miniony rok

13:03, 20.01.2021 | K.P.
Skomentuj Fot. ANWIL S.A.
REKLAMA

Ostatni rok dla włocławskiej spółki z Grupy ORLEN okazał się niezwykle intensywny i pracowity. Wcześniej zdefiniowanych planów nie pokrzyżowała nawet pandemia koronawirusa, choć wiadomo, że wiele działań zostało dostosowanych do obowiązującej sytuacji.

Warto podkreślić, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wysokim kompetencjom pracowników spółki, firma przez cały rok działała bez przeszkód, realizując swoje założone cele. Co więcej, ANWIL S.A. na co dzień silnie zaangażowany w życie lokalnej społeczności, w tym trudnym roku odegrał jeszcze większą rolę w niesieniu pomocy mieszkańcom regionu. 300 tysięcy złotych trafiło do szpitala we Włocławku i w sumie milion złotych do placówek w całym regionie kujawsko-pomorskim. Spółka wsparła też Domy Pomocy Społecznej, domy dziecka i domy opieki. Dodatkowo, pracownicy firmy zaangażowali się też w akcję "Wspieraj Seniora", a w ich ślady poszli koszykarze Anwilu Włocławek.

Przez cały 2020 rok nieustannie zmieniał się także wygląd Zakładu Produkcyjnego. To dzięki realizowanej tu kluczowej inwestycji - rozbudowie trzeciej linii do produkcji nawozów. Zakończenie intensywnie trwających obecnie prac planowane jest na 2022 rok. 

[ZT]42306[/ZT]

Działania na rzecz pracowników, polityka kadrowa i ponadstandardowa oferta benefitów, jakie obowiązują w ANWILU, zostały w 2020 r. docenione przez TOP Employers Institute, który swoją rekomendacją dołączył ANWIL S.A. do grona najlepszych pracodawców w Polsce. W 2020 r. spółkę doceniła również Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Została ona także laureatem nagrody "Orły Wprost" oraz otrzymała tytuł Superbrands Business.

Podsumowując można powiedzieć, że był to rok intensywnej pracy, która została dostrzeżona i doceniona zarówno przez lokalną społeczność, jak również ekspertów biznesowych.

Zachęcamy do zobaczenia filmowego podsumowania roku w ANWILU.

 

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

anwilowiecanwilowiec

17 1

Zapytajcie ludzi pracyjących na produkcji czy podzielają ten wasz entuzjazm i zachwalanie tych " osiągnięć ". Tak wspaniale jest , takie za...e zarobki ,że wakatów dziesiątki , ludzie wk...ni a Wy tu jakieś śmieszne nagrody wyliczacie .Jak jest cudownie załoga się zaraz dowie jak przyjdzie czas o podwyżkach pogadać i Orły pozdychają. 15:07, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnwilowoAnwilowo

10 1

Skoro jest tak ekstra to czemu wciąż szukacie ludzi? Mało chętnych na robotę zmianową i w święta za pensje kasjerki z biedronki? 23:36, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pracuśpracuś

6 2

Robiłem na nawozach pół roku, strata czasu wymagania jak na studiach a w rzeczywistości kręcisz zaworami i machasz łopatą. żenada cofanie w rozwoju totalne... nie polecam pracy w ANWILU na stanowisku produkcyjnym za śmieszne 2 tyś w pierwszym roku, święta robisz sylwestra też, szkoda życia na taką pracę w tym korpo - gównie... 22:22, 22.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%