Zamknij
REKLAMA

Chcesz odzyskać zdrowie i energię w 9 dni? Dołącz do tej akcji!

00:01, 22.02.2021 | .

Weź udział w akcji "Cały Włocławek oczyszcza organizm na wiosnę". Wyzwanie, które trwa 9 dni, w sposób kompleksowy pozwoli zadbać o zdrowie, a także zgubić kilka dodatkowych kilogramów.  

Wiosna to najlepszy czas na porządki nie tylko we własnym domu i otoczeniu, ale również w organizmie. Jeśli w tym czasie przeprowadzimy oczyszczanie z toksyn, będziemy lepiej funkcjonować przez cały rok.

Chcesz być FIT na wiosnę?

Wystarczy, że rozpoczniesz dziewięciodniowe wyzwanie - plan C9Zadbaj o siebie kompleksowo, wyglądaj i czuj się lepiej. To będzie dobry początek do zmniejszenia rozmiarów twoich ubrań i rozpoczęcia zdrowego stylu życia.

Co zyskasz, dzięki podjęciu wyzwania? 

W prosty sposób zbudujesz odporność, usuniesz toksyny z organizmu, uregulujesz poziom cukru we krwi i odzyskasz energię.  

[WIDEO]2291[/WIDEO]

Podjęcie wyzwania oznacza również regenerację organizmu, polepszenie jakości snu, uzupełnienie niedoboru minerałów i witamin, a także zmianę nawyków żywieniowych. 

Organizator akcji - Forever Włocławek - zapewnia dostęp do zamkniętej, prywatnej grupy, w której spotkasz ludzi, którzy tak jak Ty, chcą być FIT. Ponadto dostaniesz 9-dniowy program kompleksowy oraz przykładowy jadłospis żywieniowy wraz z przepisami dań do wykonania. Nad wszystkim będzie czuwał dietetyk, z którym, w razie potrzeby, możesz się skontaktować. 

To jeszcze nie wszystko! 

Podczas 9 dni trwania detoksu odbywać się będą grupowe treningi biegowe w urokliwym włocławskim parku na Słodowie. 

Dla osób, którzy zakupią program C9 jeszcze w lutym czeka zniżka w wysokości 10%. Plan treningowy można zamówić TUTAJ, a także pod numerami telefonów 664767979 (Marlena Błasiak) i 516168020 (Katarzyna Dorsz).

O tym, czym jest plan Clean9 dowiesz się więcej z filmu!

[WIDEO]2293[/WIDEO]

(mat. we współpr. z Forever Włocławek)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%