Zamknij
REKLAMA

Będą nadawać ze sklepów na żywo! Nowa, modowa akcja Wzorcowni

00:00, 04.05.2021 | artykuł sponsorowany
Pierwsza odsłona Wzorcownia LIVE-S już 6 maja! Fot. depositphotos

Centrum Handlowe Wzorcownia znów jest w pełni otwarte dla klientów. Mało tego szykuje nową, modową akcję dla tych, którzy chcą wiedzieć, jakie modne stylizacje czekają w zlokalizowanych w nim sklepach.

Takiej akcji jeszcze w Centrum Handlowym Wzorcownia nie było! Już w tym tygodniu rozpocznie się przygotowana wspólnie z DDWloclawek.pl akcja Wzorcownia LIVE-S.

Co szykuje Wzorcownia?

Wzorcownia LIVE-S to cykl transmisji na żywo, które będą realizowane w sklepach zlokalizowanych we Wzorcowni. Będzie można oglądać je na facebookowych profilach Centrum Handlowego Wzorcownia i portalu Dzień Dobry Włocławek.

Z transmisji na żywo klienci włocławskiego centrum handlowego dowiedzą się z nich, jakie modne stylizacje można znaleźć w sklepach zlokalizowanych we Wzorcowni. Otrzymają też wiele modowych porad i wskazówek od stylistki.

Stylizacje, które zostaną zaprezentowane w czasie transmisji na żywo, wybierze i omówi Anna Jarębska, stylistka znana włocławianom m.in. z akcji "Jesienne Metamorfozy" w Centrum Handlowym Wzorcownia.

Stroje prezentowane w czasie transmisji będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej we Wzorcowni, a także przez Internet, w czasie trwania transmisji.

Kiedy rusza akcja Wzorcownia LIVE-S?

Pierwsza transmisja odbędzie się 6 maja. Stylistka Wzorcowni odwiedzi tego dnia sklep Live in Denim zlokalizowany na poziomie +2 Wzorcowni.

Z pierwszej odsłony Wzorcownia LIVE-S klienci Centrum Handlowego Wzorcownia zobaczą modne stylizacje złożone z ubrań znanych marek. Dowiedzą się również, z czym nosić jeans i jak stworzyć oryginalne stylizacje bazujące na jeansowych ubraniach.

Start transmisji o godz. 18:00. Bądźcie z nami!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%