Zamknij
REKLAMA

Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na założenie firmy. Jak dostać pieniądze?

17:29, 12.05.2021 | D.W.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Ogłoszono kolejny nabór wniosków do projektu "Dotacja na start". Dokumenty można składać od poniedziałku (10 maja). Do kiedy będą przyjmowane?

Nabór formularzy rekrutacyjnych ogłosiło miasto Włocławek.

Do udziału w projekcie organizatorzy zapraszają osoby bezrobotne i bierne zawodowo, powyżej 29 roku życia, mieszkające lub uczące się na terenie Gminy Miasta Włocławek.

- Celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy i zwiększenie zdolności do samozatrudnienia 180 osób powyżej 29 roku życia z terenu województwa kujawsko-pomorskiego

- informują organizatorzy.

Nabór wniosków wystartował już w poniedziałek (10 maja), a cały proces rekrutacyjny potrwa do 21 maja. Chęć uczestnictwa w projekcie można zgłaszać wysyłając maila na adres: [email protected]

Osoby biorące udział w programie mogą liczyć na wsparcie szkoleniowe w postaci 40 godzin szkolenia m.in. z zakresu przedsiębiorczości oraz doradztwo indywidualne, czyli pracę indywidualnego doradcy z uczestnikiem projektu, nad opracowaniem Biznes Planu oraz prognozy finansowej.

"Dotacja na start" to także wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Uczestnicy mogą zostać objęci dotacją w wysokości ponad 23 tysięcy złotych oraz wsparciem pomostowym przyznawanym na pokrycie obowiązkowych składek ZUS i innych wydatków bieżących. 

Informacji na temat projektu udziela sekretariat Włocławskiego Centrum Biznesu pod numerem telefonu: 54 423 20 00.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Pedro!Pedro!

4 0

Z-a-je-biaszcza informacja,wiem,że nic nie wiem 17:46, 12.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%