Zamknij
REKLAMA

Nabór dobiega końca. Kto tym razem zyska tytuł i pięć tysięcy złotych?

16:00, 15.05.2021 | .
Skomentuj W pierwszym roku funkcjonowania konkursu wygrała Kawiarnia Miodnia, mieszcząca się przy ul. 3 Maja, tuż przy Starym Rynku. W 2020 najwięcej głosów oddano na restaurację Placek Wolności. Fot. DDWłocławek
REKLAMA

Już tylko kilka dni pozostało na zgłaszanie lokali do udziału w głosowaniu na Markowy Lokal Śródmieścia. Zwycięzca otrzyma pięć tysięcy złotych.

Akcja dzięki, której włocławianie mogą wybierać najlepszy śródmiejski lokal trwa od 2019 roku.

- Uczestnikami konkursu mogą być właściciele lub najemcy punktów usługowych i handlowych, w tym np. lokali gastronomicznych, rzemieślnicy, rękodzielnicy i artyści, prowadzący działalność gospodarczą w obszarze rewitalizacji, z wyłączeniem podmiotów opiekuńczych i oświatowych

- informują urzędnicy.

Urząd miasta tłumaczy, że chodzi o wskazanie lokali charakteryzujących się m.in. dużym potencjałem, szczególną ofertą usługową lub handlową, wysokiej klasy produktami oraz wyróżniającym się poziomem obsługi klienta.

W pierwszym roku funkcjonowania konkursu wygrała Kawiarnia Miodnia, mieszcząca się przy ul. 3 Maja, tuż przy Starym Rynku. W 2020 najwięcej głosów oddano na restaurację Placek Wolności.

[ZT]41333[/ZT]

Nabór do tegorocznej edycji konkursu na Markowy Lokal Śródmieścia kończy się, a zgłoszenia na specjalnym formularzu może dokonać osoba prowadząca działalność gospodarczą lub klient, posiadający pisemną zgodę przedsiębiorcy. Termin upływa w poniedziałek (17 maja).

Wybrany w drodze głosowania mieszkańców przedsiębiorca otrzyma tytuł "Markowego lokalu Śródmieścia” z oznaczeniem na witrynie oraz voucher na usługi promocyjne w lokalnych mediach. Wartość nagrody wynosi około pięciu tysięcy złotych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

LgbtLgbt

4 0

Jedyny markowy i godny polecenia produkt w tym mieście to pampa z ceglanej 16:04, 15.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

rere

0 0

Za 2 zeta to masz sete pampy i ogórek , dołożysz 0,50 gr i jeszcze szluge obskoczysz 01:05, 17.05.2021


Paweł Szymański Paweł Szymański

3 0

Wątpię w uczciwość konkursu skoro wygrał placek wolności. Właściciel placka to wandal i arogant. Teraz zebra na Facebooku , aby zapłacono jego długi. Konkursowi zarzucam brak transparentosci . Zreszta propaganda nie-rządu miasta i promowanie tego grubasa wola o pomstę do nieba. 23:17, 15.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BeniekBeniek

0 0

TO do której jest czynny ten markowy sklep na Ceglanej , bo byłem o 23:30 i już był nieczynny. 01:09, 17.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%