Znamy laureata konkursu na Markowy Lokal Śródmieścia 2021. Nagrodę otrzymał sklep Włóczka działający przy ul. Złotej.
Akcja dzięki, której włocławianie mogą wybierać najlepszy śródmiejski lokal trwa od 2019 roku. Dwa lata temu wygrała Kawiarnia Miodnia, mieszcząca się przy ul. 3 Maja, tuż przy Starym Rynku, a rok temu restauracja Placek Wolności.
W konkursie mogli wziąć udział właściciele lub najemcy punktów handlowych lub usługowych, w tym np. lokali gastronomicznych, rzemieślnicy, rękodzielnicy i artyści, prowadzący działalność gospodarczą w obszarze rewitalizacji, z wyłączeniem podmiotów opiekuńczych i oświatowych.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"14544"}
W tegorocznej edycji akcji organizowanej przez urząd miasta w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta wzięło udział dziewięć podmiotów gospodarczych funkcjonujących w obszarze rewitalizacji.
Punkt, na który zostanie oddanych najwięcej głosów miał zdobyć tytuł.
- O wyborze zwycięzcy zdecydowali mieszkańcy Włocławka w głosowaniu internetowym, które w dniach 25 maja - 7 czerwca przeprowadzono na stronie internetowej urzędu miasta. Oddano w sumie 1308 głosów
- informują urzędnicy.
W poniedziałek (28 czerwca) podano wyniki konkursu. Markowym Lokalem Śródmieścia został sklep Włóczka działający przy ul. Złotej. Oddano na niego 350 głosów.
::video{"type":"single","item":"2385"}
Nagrodę - certyfikat i voucher na pakiet usług promocyjnych o wartości 5000 zł - właściciel lokalu odebrał z Moniki Jabłońskiej, zastępcy prezydenta Włocławka i jednocześnie pełnomocnika prezydenta ds. rewitalizacji miasta Włocławek i Marka Wojtkowskiego, prezydenta miasta.
Otrzymane pieniądze laureat może przeznaczyć na reklamę w lokalnych mediach.
Kokot14:20, 28.06.2021
A mi się tak marzy zobaczyć zdjęcie naszego wodza przy naprawionej jednej z dziur na ulicy i sztab ludzi bijących brawo ...udało się 🤣
Hehe15:12, 28.06.2021
On sam jak ta włóczka
Bizon 15:27, 28.06.2021
MAREK WEŹ NIE ODPIE. ALAJ
Pozostałe komentarze
Użytkownik14:57, 28.06.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
🤣🤣🤣16:01, 28.06.2021
Włóczka...? Czyli ktoś się włóczy...
Utfc22:03, 28.06.2021
Karamba jak zwykle lans
Paweł Szymanski12:59, 29.06.2021
jakis rodzinny biznes pana prezydenta? znowu jakis lokal o ktorym nikt nie slyszal i w konkursie o niejasnych zasadach.
Toruń08:45, 30.06.2021
W Toruniu się śmieją z tego PO lansu i grajdołka.
!!11:48, 01.07.2021
PROSZĘ UWAŻAĆ NA TAKĄ JEDNĄ WŁAŚCICIELKĘ LOKALU SZUKA PRACOWNIKÓW POMOCY KUCHENNEJ
UWAŻAJCIE BY TA PANI WAS NIE WYREJESTROWAŁA POD PRETEKSTEM BRAKU CHECI DO PRACY !JESLI WAM NIE WYPŁACI WYNAGRODZENIA OD RAZU DO INSPEKCJI PRACY !
!!11:50, 01.07.2021
POZAKŁĄDAJĄ SOBIE LOKALE I MYLĄ ŻE Z LUDZI GŁUPÓW ZROBIĄ OD RAZU DO INSPEKCJI NA NICH JEST BAT EGO OD RAZU MAŁE SIE ZROBI ! BEZROBOTNY NIE OZNACZA ŻE NIE MA PRAW !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz