Zamknij
REKLAMA

Jest duża kasa dla firm działających m.in. we Włocławku. Jak ją zdobyć?

17:00, 24.10.2021 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

Agencja Rozwoju Przemysłu zaprasza włocławskich przedsiębiorców do udziału w webinariach. Pierwsze zaplanowano już na przyszły tydzień.

Bezpłatne webinaria organizowane są w związku z obchodami 30-lecia działalności Agencji Rozwoju Przemysłu.

To trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową. Webinary skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę.

- Prowadzisz firmę lub odpowiadasz za rozwój swojego przedsiębiorstwa? Już dziś zapraszamy Cię na nasz webinar, podczas którego dowiesz się jak pozyskać dodatkowe środki na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym, sfinansować zakupu maszyn i urządzeń za pomocą leasingu lub refinansować aktualnie leasingowane środków transportu oraz maszyn i urządzeń.

- informują organizatorzy. 

Jak ustaliliśmy, najbliższe webinarium odbędzie się we wtorek (26 października). Początek zaplanowano na godz. 11, a spotkanie z ekspertami odbędzie się w sieci. Temat spotkania to "Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom".

- Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.  Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się: jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania, jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP

- dodają eksperci.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi. Link do rejestracji jest dostępny TUTAJ.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

IdiotyzmIdiotyzm

1 0

Dlaczego link prowadzi do ankiety? Słabe to wasze dziennikarstwo 19:06, 24.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%