Zamknij
REKLAMA

Profesjonalnie zadbaj o auto bez wychodzenia z domu. Teraz to możliwe!

00:00, 29.11.2021 | artykuł sponsorowany
Skomentuj Fot. depositphotos

Tapicerka nie była prana i zbierała bród latami? Zrobiła się na niej trudna do wywabienia plama? A może chcesz po prostu, by skórzane obicia foteli wyglądały jak nowe? Zgłoś się do Detailing House! Oni zadbają kompleksowo o Twoje auto i meble. W dodatku nie musisz wcale wychodzić z domu!

Każdy kierowca chce, by auto było jego wizytówką. To oznacza, że trzeba zadbać nie tylko o to, jak wygląda z zewnątrz, ale również w środku. Detailing House to nowa jakość na włocławskim rynku. Firma specjalizuje się w detailingu mobilnym.

Co to oznacza?

Detailing House ma w ofercie profesjonalne usługi detailingowe - myje, czyści (osobowe i ciężarowe) z wykorzystaniem wysokiej jakości specjalistycznych środków. Aby zapewnić klientom komfort i pozwolić im zaoszczędzić czas, wszystkie te zabiegi wykonuje z dojazdem do klienta.

Właściciel może spokojnie załatwić swoje sprawy lub spędzić czas na relaksie w domowym zaciszu, a w tym czasie Detailing House sprawi, że jego auto będzie lśniło i pachniało świeżością. Prawda, że wygodnie?

Efekt robi wrażenie!

W wielu autach najtrudniejszym do wyczyszczenia elementem jest tapicerka. Część właścicieli aut nie wie, jak samodzielnie ją wyczyścić, a jednocześnie z różnych przyczyn nie zwraca się po pomoc do fachowców. W efekcie tapicerka latami zbiera brud i robią się na niej kolejne plamy, często trudne do wywabienia.

Dla Detailing House to żaden problem! Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala walczyć nawet z bardzo rozległymi i starymi zanieczyszczeniami. Zespół Detailing House jest w stanie przywrócić blask zarówno obiciom materiałowym, jak i skórzanym.

Oto efekt jednego z zabiegów:

 

Pomogą również w domu

Delailing House nie ogranicza się do czyszczenia samochodów. Firma oferuje również pranie mebli i dywanów oraz konserwację mebli tapicerowanych. Wszystko to - podobnie jak auto detailing - z dojazdem do klienta.

W ofercie jest również mycie okien, a w ramach tej usługi usuwanie starych naklejek czy zaschniętego kleju i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Chcesz zadbać o swoje auto lub odświeżyć meble? Zadzwoń do Detailing House: 729 550 849.

Detailing House

tel. 729 550 849

Facebook: Detailing House Włocławek

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%