Zamknij
REKLAMA

5 tysięcy złotych piechotą nie chodzi. Na zgłoszenia urzędnicy czekają jeszcze tylko dziś!

10:20, 17.05.2022 | .
Skomentuj Archiwum DDWłocławek Fot. Natalia Seklecka
REKLAMA

Najpierw kawiarnia, później restauracja, a na koniec sklep. Kto tym razem zostanie Markowym Lokalem Śródmieścia? Na zgłoszenia miasto czeka już tylko do wtorku (17 maja) do północy.

Trwa nabór do czwartej edycji konkursu "Markowy lokal Śródmieścia". Akcja, dzięki której włocławianie mogą wybierać najlepszą, śródmiejską firmę, trwa od 2019 roku.

W pierwszym roku funkcjonowania konkursu wygrała Kawiarnia Miodnia, mieszcząca się przy ul. 3 Maja, tuż przy Starym Rynku. W 2020 najwięcej głosów oddano na restaurację Placek Wolności (dziś już nie działa), a w 2021 sklep Włóczka działający przy ul. Złotej.

Uczestnikami konkursu mogą być właściciele lub najemcy punktów usługowych i handlowych, w tym np. lokali gastronomicznych, rzemieślnicy, rękodzielnicy i artyści, prowadzący działalność gospodarczą w obszarze rewitalizacji, z wyłączeniem podmiotów opiekuńczych i oświatowych.

W tym roku akcja wystartowała 4 maja, ale kończy się już termin zgłoszeń.

- 17 maja to ostatni dzień zgłaszania kandydatur w czwartej edycji konkursu Markowy lokal Śródmieścia. Do 24 maja potrwa weryfikacja zgłoszeń, a w terminie od 25 maja do 7 czerwca 2022 r. internauci wybiorą najlepszy – ich zdaniem - Markowy lokal Śródmieścia

- informuje włocławski magistrat.

Nagrodą w konkursie organizowanym przez urząd miasta jest voucher o wartości około 5000 zł na pakiet usług promocyjnych w mediach. Z akcji, zgodnie z regulaminem, wyłączeni się dotychczasowi laureaci.

Zgłoszeń można dokonać osobiście w dwóch miejscach: w Wydziale Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek, 3 Maja 22, pok. 27, lub w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NajlepszaNajlepsza

1 0

Baba Jaga Piekarzowej na Kościuszki 😋 11:32, 17.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

xx

0 0

ul. Kościuszki nie jest w obszarze rewitalizacji 16:24, 17.05.2022


REKLAMA
0%