Zamknij
REKLAMA

Z tego narzędzia korzysta już 14 milionów Polaków. Będą je promować we Włocławku

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 16.05, 28.09.2022 K.K Aktualizacja: 17.04, 28.09.2022
Skomentuj Skarbówka będzie pomagać w zakładaniu Profilu Zaufanego. Fot. Depositphotos.
REKLAMA

W najbliższy czwartek, 29 września pracownicy z włocławskiego Urzędu Skarbowego organizują specjalną akcję promocyjną. Urzędnicy pomogą mieszkańcom miasta zakładać własny Profil Zaufany. 

Skarbówka chce pokazywać zalety posiadania narzędzia, z którego korzysta już ponad 14 milionów Polaków. Z akcją informacyjną urzędnicy chcą dotrzeć do nowych, potencjalnych użytkowników.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można potwierdzać swoją tożsamość w Internecie oraz składać podpis zaufany podczas załatwiania spraw urzędowych lub bankowych. 

Kiedy i gdzie? 

Pracownicy włocławskiej skarbówki będą czekać na mieszkańców w czwartek, 29 września w godzinach 12:00-15:00 w sali obsługi na parterze budynku urzędu przy ul. Okrzei 72B.

Klienci będą mogli w jednym miejscu w ciągu kilku minut założyć Profil Zaufany i cieszyć się z możliwości załatwiania spraw online

- informuje Elżbieta Krzaczkowska z Urzędu Skarbowego we Włocławku. 

Co jest potrzebne do założenia Profilu Zaufanego? 

Do założenia Profilu Zaufanego konieczne jest posiadanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. Pracownicy skarbówki pomogą włocławianom w utworzeniu konta, a następnie potwierdzą je na podstawie dowodu osobistego. 

[CGK]14253[/CGK]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Ku chwale OrwellKu chwale Orwell

1 2

Płaćcie kartą i oddawajcie całą wolność państwu, profile zaufane, itd I korporacjom oddawajcie wszystko co bezcenne - wolność.
18:57, 28.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%