REKLAMA

Spółka z Włocławka zwiększy obroty! Nadchodzą dobre lata...

18:06, 23.02.2013 | T.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Depositphotos

Włocławski Anwil zarobi na na nowej inwestycji koncernu chemicznego Solvay.

Obecność Zakładów Azotowych Anwil we Włocławku, była jednym z głównych powodów podjęcia przez koncern Solvay decyzji o budowie nowej fabryki właśnie na Kujawach.

Sąsiedztwo Anwilu nie jest przypadkowe, gdyż nowa fabryka będzie korzystać z istniejącej już infrastruktury Anwilu. To pozwoli na szybszy start inwestycji a Anwilowi przysporzy korzyści finansowych.

ZOBACZ TAKŻE: Światowy potentat inwestuje we Włocławku. Budowa fabryki już w kwietniu

- Będziemy zaopatrywać instalacje, dostarczymy też wszystkie niezbędne media do produkcji oraz zajmiemy się gospodarką wodno-ściekową. Nowa fabryka krzemionki korzystać też będzie z infrastruktury którą administruje Anwil – mówi Krzysztof Wojdyło, rzecznik prasowy Anwilu S.A.

Nie wykluczone również, że zagraniczny koncern będzie czerpał z usług wyspecjalizowanych spółek serwisowych, zlokalizowanych na terenie Anwilu. Na przestrzeni lat to wszystko może przynieść wymierne korzyści. Jak duże?

- Będziemy świadczyć usługi oparte na normalnych relacjach handlowych. Z pewnością dzięki temu przychody firmy się zwiększą. Są to jednak transakcje handlowe więc na ten temat nie udzielamy informacji – odpowiada rzecznik Anwilu.

 

(T.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

$$$$$$$$

13 0

Zwiększą się obroty i rentowność...a co z przeciętnym wynagrodzeniem (bez Zarządu i RN) i wielkością funduszu płac....zmów głodowe stawki i transfer kasy za granice??? czy redakcja może zbadać ten temat a nie puszcza papkę informacyjną jaka sobie życzy obcy kapitał... 12:30, 24.02.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

~~

10 1

A zyski gdzie powędrują? do Płocka? 09:06, 25.02.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mitmit

2 0

do prezesa 21:26, 25.02.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SOZKSOZK

3 1

to byly grunty Anwilu a nie Paluckiego, miasta ? Przez bliskosc anwilu a nie wdziek kuzniewicza? 22:17, 25.02.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017