Fotorelacje Włocławek

Zamknij
05:35, 23.04.2026

Cztery dekady historii, wspomnień i dziecięcej radości. Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku świętowała 40-lecie - z uroczystą galą, występami uczniów i chwilami, które na długo zostaną w pamięci na zawsze. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Budowlance"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Koperniku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w LZK
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZSA
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Elektryku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Ekonomiku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZST
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Samochodówce"
zobacz fotorelację
Pożar w pustostanie przy ul. Saperskiej
zobacz fotorelację

komentarze (5)

POrtyjni POrtyjni

3 3

Nie przepuszczą żadnej okazji żeby się lansować ...nawet kosztem dzieci ...

10:33, 23.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wloclawianka57Wloclawianka57

3 5

Jakim trzeba być malkontentem , żeby wszystko sprowadzać do rozmiarów politycznego lansu? W obchodach tego naprawdę zacnego Jubileuszu główną odgrywali uczniowie, co zresztą pozostaje w zgodzie z ideami Janusza Korczaka Patrona Szkoły Podstawowej nr 22.

11:58, 23.04.2026

Wloclawianka57Wloclawianka57

4 2

Jakim trzeba być malkontentem , żeby wszystko sprowadzać do rozmiarów politycznego lansu? W obchodach tego naprawdę zacnego Jubileuszu główną odgrywali uczniowie, co zresztą pozostaje w zgodzie z ideami Janusza Korczaka Patrona Szkoły Podstawowej nr 22.

11:58, 23.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ja...Ja...

1 1

Konczylem szkole nr 13 a teraz robie w polityce ...pozdrawiam :)

19:59, 23.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

re Wloclawianka57re Wloclawianka57

0 1

Nie trzeba być malkontetnem żeby zobaczyć jak partyjni pchają swoje fałszywe ryjki pod obiektywy ,,mediów głównego ścieku ... ''
Nie trzeba być malkontentem żeby widzieć jak ta partyjna klika wykorzystuje każdą okazję do lansowania i dzielenia polskiego społeczeństwa . Wara im od indoktrynacji polskiej młodzieży ...

10:32, 24.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz