Klub Konfederacji Włocławek pomalował kilkadziesiąt ławek i koszy na śmieci przy górce saneczkowej na os. Południe.
Fot. Konfederacja Włocławek
Nepotyzm UM10:36, 21.07.2021
Można niewielkim nakładem finansowym i bez jakiś dziwnych przetargów porządkować miasto. Ile można byłoby takich remontów wykonywać miesięcznie za pensję jednego z zastępców a ich jest aż 3, prezydenta?!? Kilka w miesiącu, także daje to do myślenia, ale nie hipokrycie i człowiekowi co sam zajmuje dwie posady, zajmując miejsce młodym na uczelni. Panie Marku W. czas się obudzić z hipokryzji i łatwych pieniędzy dla siebie i swoich!
STACHA WÓJTOWA14:00, 21.07.2021
ZRÓBCIE COŚ Z TYM ZIELSKIEM W CHODNIKU! JAK MOŻE ROSNĄĆ, SKORO JEST PODBUDOWA A MOŻE KTOŚ ODEBRAŁ BEZ ODPOWIEDNIEJ PODBUDOWY I DLATEGO ROŚNIE ZIELSKO W CHODNIKU BEZCZELNIE I CZĘSTO SIĘ CHODNIKI POWOLUTKU ZAPADAJĄ W OKRESIE 2 LAT OD ODDANIA DO UŻYTKU NAGMINNIE PANIE WÓJCIE MARKU WÓJCIE Z LUBRAŃCA.
Aro23:25, 22.07.2021
Genialna akcja. Przydałoby się teraz posadzenia tam drzew.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
Na to nie dostaniemy zgody, bo zaraz będzie pytanie kto odpowie jak się drzewo wywróci ;)