Fotorelacje Włocławek

Zamknij
20:16, 13.04.2022

Po uroczystości związanej z  Międzynarodowym Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w Parku Łokietka odbyło się Ognisko Patriotyczne, którego organizatorem była Komenda Miejska Policji we Włocławku.

Fot. Daniel Wiśniewski

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Noc Świętojańska 2026
zobacz fotorelację
Bieg na 6 łap we Włocławku
zobacz fotorelację
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP
zobacz fotorelację
35-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych
zobacz fotorelację
Teatry Uliczne na Starym Rynku
zobacz fotorelację
Nowa Zduńska na horyzoncie, ale przedsiębiorcy...
zobacz fotorelację
Tir z kurczakami przewrócił się na DK91
zobacz fotorelację
Piknik charytatywny dla 8-letniego Artura
zobacz fotorelację
Zderzenie Nissana i Skody na Barskiej
zobacz fotorelację
Otwarcie "Kina za rogiem" w Kruszynie
zobacz fotorelację

komentarze (10)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

Tercylia Kownacka KaTercylia Kownacka Ka

3 0

A co robiono przy tym ognisku , w tle widać chłopca z gitarą , pozostali wpatrują się płomień

10:32, 14.04.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WloclawiakWloclawiak

8 1

Jak oni to mogli w oarku palic jak ja na swojej posesji robilem z suchego drewna ukarali nas 100 zl mandatu. Ze niewolnomrobic ognisk !!!gdzie tu sprawiedliwosc

10:49, 14.04.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

!!!!

3 0

To naruszenie art. 32 Konstytucji RP.

11:16, 14.04.2022

. .

0 1

Wszystko było kontrolowane przez służby miejskie i organizowane ze strony policji

22:21, 14.04.2022

??

3 1

A jaki konkretnie cel przyświecał temu ognisku ? Z tych zdjęć nic nie wynika .

12:43, 14.04.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jackaljackal

0 0

Wydawać by się mogło, że park miejski nie powinien służyć do organizacji ognisk nawet w tak patriotycznym celu 🤔
Chyba bardziej odpowiednie miejsce dla takich imprez znajduje się w pobliżu Nadleśnictwa Włocławek 🤨

18:27, 14.04.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

NieNie

1 1

Chwilę wcześniej obok była uroczystość przy pomniku w parku, dlatego zorganizowano ognisko.

19:22, 14.04.2022

XhhXhh

0 0

Jak widzę działo się to przy placu zabaw mogło to się skończyć katastrofą. Widać nawet opiekunowie nie pomyśleli o bezpieczeństwie innych.

07:08, 15.04.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz