Na podwłocławskim lotnisku zorganizowano ćwiczenia dla policjantów. Mundurowi doskonalili taktykę działań pododdziałów zwartych policji w czasie imprez masowych.
Jak informuje KMP we Włocławku, w ćwiczeniach, które odbyły się na lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem, wzięło udział blisko 100 policjantów z Nieetatowych Pododdziałów Policji.
- Blisko 100 funkcjonariuszy z komendy włocławskiej i jednostek ościennych - z Aleksandrowa Kujawskiego, Lipna, Radziejowa i Inowrocławia brało udział w ćwiczeniach Nieetatowego Pododdziału Policji. Tego typu szkolenia odbywają się cyklicznie. Podczas nich mundurowi doskonalą swe umiejętności z zakresu musztry i taktyki działań pododdziałów zwartych policji w czasie zabezpieczania imprez masowych.
- informuje sierż. szt. Tomasz Tomaszeski z policji we Włocławku.
Szkolenia takie odbywają się pod nadzorem policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i przeprowadzane są cyklicznie kilka razy w roku.
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
19 1
Ćwiczcie chłopaki. Najlepiej zamykanie ulic. Bo może gdzieś tam katechetka mieszka
10 1
Ćwiczcie chłopaki. !!!! Bo jak nie wygram. .....nto może normalnie będzie.
15 3
Czy aby na pewno chodzi o imprezy masowe?
A może władza już się obawia reakcji suwerena. Taki dobrobyt że nic tylko wychodzić na uliceeeee.
Pozostałe komentarze
5 15
Trzeba ćwiczyć jak pacyfikować POwców. Tak jak w stanie wojennym ich lać. Brawo rząd !!!! Brawo Policja !!!! Tylko Jarosław pokaże nam jak należy obchodzić się z opozycją !!!
1 12
Masz rację totalną oPOzycję postawić pod ścianą. Tylko PiS a reszta to wróg najgorszy.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
6 9
Gestapo PiS owskie ćwiczy niech lepiej prawo poczytają bo łamią je przy każdej interwencji
2 2
****** *** ....takie okrzyki słychać z hali OSiR ? Czyżby tamtejszy uczestnik zadymy trenował przed kolejną zadymą ?
https://ddwloclawek.pl/pl/11_wiadomosci/46392_pis-chce-zwolnienia-dyrektora-osir-u-za-osiem-gwiazd-na-facebooku-prezydent-go-broni.html
W miejscu publicznym , obecności dzieci wykrzykiwać takie wulgaryzmy ? - nie świadczy to o dobrym wychowaniu i kuturze osobistej ...
1 0
Kaczor urządził wystawę psów
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz