Zamknij
15:05, 01.06.2023

1 czerwca na terenie Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. ul. Targowej 3 otwarto sensoryczny placu zabaw.

Budynek przedszkola z dwóch stron otaczają place zabaw: czynny od dwóch lat plac od strony ulicy Targowej i otwierany dziś plac od strony Związków Zawodowych. I jeden, i drugi wyposażone są w urządzenia sensoryczne.

Nowy plac zabaw powstał dzięki dofinansowaniu z tzw. funduszy norweskich.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(3)

eeee

2 0

ul. ul. Targowej 3
Ktoś to czyta przed publikacją?

07:46, 02.06.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wtewte

1 0

Wszyscy prezydenci na uroczystości, nie ma komu pracować

09:15, 02.06.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gfdgfd

0 0

Mam nadzieję , że radni na tę uroczystość wzięli wolne a nie wyskoczyli z pracy?

11:37, 02.06.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz