Zamknij
08:34, 08.11.2023

We wtorek (7 listopada) odbyło się szkolenie dla strażaków pt. "Jak postępować w razie wypadku z udziałem aut hybrydowych i elektrycznych?".

W spotkaniu udział brali przedstawiciele JRG nr 2 oraz kilku okolicznych OSP.

Następnie w świetlicy JRG nr 2 przedstawiono procedury dot. przeprowadzania akcji ratowniczych z udziałem "elektryków" oraz najnowsze technologie zastosowane w samochodach tego typu.

Na koniec strażacy udali się do garażu, aby w praktyce poznać budowę pojazdów i sposoby dezaktywacji wysokiego napięcia w tych samochodach. 

[WIDEO]3145[/WIDEO]

Fot. Dawid Tłuchowski

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wypadek na skrzyżowaniu Wiejska - Planty
zobacz fotorelację
Święto Powiatu - konkurs kulinarny
zobacz fotorelację
Święto Powiatu 2025: koncert Ich Troje
zobacz fotorelację
Święto Powiatu 2025: koncert Sławomira
zobacz fotorelację
United Session – Dzień 5 (Sobota)
zobacz fotorelację
Audi uderzyło w motocykl na rondzie
zobacz fotorelację
Tłumy na Święcie Powiatu Włocławskiego w Kruszynie
zobacz fotorelację
Święto Powiatu Włocławskiego 2025: Malik Montana
zobacz fotorelację
Święto Powiatu Włocławskiego 2025: Smolasty
zobacz fotorelację
Wypadek na skrzyżowaniu na Południu
zobacz fotorelację

komentarz(3)

Porada fachowa Porada fachowa

5 1

Na końcowym szkoleniu P-poż. w Gdańsku nasz wnuczek usłyszał od strażaka-prelegenta ....,, jak się zapali bateria w elektryku to jak najszybciej ,,spier....lać od takie go samochodu jeśli wam życie miłe ....,, .
I chyba to jest najrozsądniejsza porada .

10:04, 08.11.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 yhy yhy

3 1

Pseudo Ekologia 🤣 . Jestem za wyjściem Polski z ue.

05:48, 09.11.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolkol

0 0

Znam Pana ze zdjęcia nr.1 NIE POLECAM

05:56, 11.11.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz