W środę, 20 grudnia placówki opiekuńczo-wychowawcze „Przystań” i „Ostoja” w Lubieniu Kujawskim odwiedził Michał Wiśniewski.
Była to okazja do rozmowy i wspólnego śpiewania. Podopieczni otrzymali także prezenty.
Artysta z dziećmi spotyka się w ramach akcji "Wiśnia dzieciom".
Fot. Facebook/Starosta Włocławski - Roman Gołębiewski
6 0
Sąd uznał artystę za winnego zarzucanych mu czynów i skazał go na karę 1,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 80 tys. zł i nakazał pokrycie kosztów procesowych.
4 0
Takie standardy w starostwie
3 0
Szkoda tylko tych dzieci - nie powinny spotykać się ze skazanym (tak wiem, jeszcze nieprawomocnie) obywatelem.
4 1
To on nie w mielęcinie ?
4 0
Tak nawiasem, ile kosztowała ta impreza ?
2 1
Nic nie kosztowała, tak jak wyżej jest napisane przyjechał do dzieci z prezentami, w ramach akcji Wiśnia dzieciom.
2 0
Jasne. Romek bez kasy by nie przyjechał.
1 1
Może nic, bo odrabia w ten sposób wyrok?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz