Fotorelacje Włocławek

Zamknij
10:37, 03.02.2026

We wtorek, 3 lutego, w Starej Remizie przy ul. Żabiej odbyła się zapowiadana akcja Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej we Włocławku.

Spółka rozdała mieszkańcom Śródmieścia bezpłatne czujniki tlenku węgla i dymu. Zainteresowanie było duże – przyszło około sto osób i dla nikogo nie zabrakło urządzenia.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Parafia pw. św. Józefa w Szpetalu Górnym
zobacz fotorelację
Komunia w parafii pw. św. Jana
zobacz fotorelację
Otwarcie sezonu wioślarskiego we Włocławku
zobacz fotorelację
Nagrody i awanse dla strażaków
zobacz fotorelację
Interwencja policji na Zazamczu
zobacz fotorelację
Uroczyste otwarcie nowej hali Run Chłodnia
zobacz fotorelację
Pierwsze urodziny LOT-u
zobacz fotorelację
Montaż pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację
FLEX 2026 we Włocławku
zobacz fotorelację
Nocne zwiedzanie Urzędu Miasta
zobacz fotorelację

komentarz (1)

Dlaczego  ?Dlaczego ?

0 0

MPEC przy tej okazji nie informuje podatników ile pieniędzy muszą bezsensownie dopłacać do ciepła z MPEC z tytułu tzw . ,,ekologii POlitycznej i zielonego ładu '' , które zafundowali nam POlityczni Oszuści nie pytając podatników o zgodę ?
Uwaga !!!! Bez tego unijnego haraczu ciepło było by tańsze dla Polaków o ok 40% !!! Tak wynika z medialnych informacji na temat unijnych kosztów tej POlitycznej głu..POty .

08:41, 08.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz