18-letnia Kamila z Włocławka ruszyła na pomoc mężczyźnie, który zasłabł w sklepie. Dziś odebrała podziękowania od miasta, szkoły i sieci sklepów.
Do zdarzenia doszło 24 kwietnia w sklepie Stokrotka przy ul. Kaliskiej.
Kamila Weyer, 18-letnia uczennica klasy czwartej technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku była wtedy w drodze do szkoły.
Dziś w Zespole Szkół Chemicznych odbyło się spotkanie z udziałem prezydenta Włocławka Krzysztofa Kukuckiego, dyrektora szkoły Macieja Kowalczyka oraz przedstawiciela sieci Stokrotka Dawida Niedzieckiego.
1 0
Z fotoreportażu Portyjnej trąby DD wynika , że bohaterem jest tu tow. Kukucki a nie ta dziewczyna która uratowała człowiekowi życie .Czy takie było zamówienie tow sekretarza ?
2 0
BRAWO KAMILA
1 0
BRAWO KAMILA
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz