Fotorelacje Włocławek

Zamknij
12:45, 02.11.2021

Zmiana na stanowisku dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku (jednostka przy ul. Rolnej).

Na emeryturę po 34 latach odszedł bryg. Dariusz Krysiński

Obowiązki dowódcy JRG 1 KM PSP we Włocławku przejął dotychczasowy zastępca bryg. Krysińskiego – mł. bryg. Marcin Czerwiński.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie Bolta z motocyklem na Południu
zobacz fotorelację
Plac zabaw wzdłuż ul. Jagiellońskiej prawie gotowy
zobacz fotorelację
Raport o stanie miasta Włocławek za 2025 rok
zobacz fotorelację
XXXV Sesja Rady Miasta Włocławek
zobacz fotorelację
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację
Zderzenie busa z osobówką. Dwie osoby w szpitalu
zobacz fotorelację
Kontrowersyjna wystawa w Toruniu
zobacz fotorelację
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację

komentarze (2)

Swój Swój

5 2

Wreszcie jednostka oczyszczona.Karierowicz i amator pożarnictwa. Czekał żeby zostać komendantem ale miał marne szanse
Wiwat PSP,wiwat Nowy dowódca.

14:40, 02.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

sikawkowysikawkowy

3 3

Nie ma to jak w polskiej straży, słońca nie ma w d u p ę parzy.

21:50, 02.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz