Fotorelacje Włocławek

Zamknij
13:22, 24.02.2022

W czwartek (24.02) około południa w bloku Fredry 18 na Południu doszło do pożaru.

Spalił się salon z wyposażeniem w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Ogień pojawił się pod nieobecność mieszkańców. 

Nikt nie ucierpiał. 

Według nieoficjalnych informacji, pożaru przyczyną był wadliwy przedłużacz elektryczny.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie Bolta z motocyklem na Południu
zobacz fotorelację
Plac zabaw wzdłuż ul. Jagiellońskiej prawie gotowy
zobacz fotorelację
Raport o stanie miasta Włocławek za 2025 rok
zobacz fotorelację
XXXV Sesja Rady Miasta Włocławek
zobacz fotorelację
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację
Zderzenie busa z osobówką. Dwie osoby w szpitalu
zobacz fotorelację
Kontrowersyjna wystawa w Toruniu
zobacz fotorelację
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację

komentarze (28)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

setaseta

2 2

Zgodnie z obecnym Prawem budowlanym jest to pierwsza kondygnacja. Obecnie zgodnie z prawem nie ma pojęcia "parter" tylko pierwsze piętro.

19:28, 24.02.2022

James B James B

4 2

Może autor tych zdjęć mieszka w piwnicy i to już dla tej osoby jest poziom "0" a gdzie tu piętro? Jak zwykle rosyjska szkoľa "biznesu"!

03:58, 25.02.2022

G252G252

2 2

...rzetelności...

15:32, 24.02.2022

G252G252

2 2

...rzetelnosci...

15:33, 24.02.2022

Redakcja DDRedakcja DD

5 6

Dobra nie pruj sie... o jeeny..

14:55, 24.02.2022

covikcovik

4 1

w kujawsko pomorskim

16:06, 24.02.2022

Pozostałe komentarze

LaskaLaska

4 12

Jednym słowem wina tych co tam mieszkają, mam nadzieję że nie będą prosić o pomoc. Bo teraz zbiórki stały się bardzo modne.

15:36, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do laskaDo laska

4 2

Siad płaski do laski- durnoto

16:31, 24.02.2022

Weź się zastanówWeź się zastanów

3 2

Nie chcesz to nie płać. Kto cię zmusza?

18:42, 24.02.2022

jaaa76jaaa76

7 3

jak dla mnie to to jest parter...ja pitole naprawdę coraz gorsze to dd..juz nie chodzi o dokładną lokalizację, ale o to ze w każdym artykule niemal jest jakiś błąd...dramat

17:00, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

setaseta

0 3

Jak się nie ma podstawowej wiedzy to warto milczeć a nie gadać głupoty i pouczać innych. Wg obecnego Prawa budowlanego nie ma pojęcia parter. Jest to pierwsza kondygnacja.
Warto się uczyć!

19:37, 24.02.2022

KalskaKalska

0 2

Pan,Piasecki,sprawdziy,kto,zawinił,

17:15, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

południe południe

5 3

Pożar raczej był na parterze , to widać na zdjęciach....

17:44, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

setaseta

1 3

Brak podstawowej wiedzy. To jest pierwsze piętro wg obecnego Prawa budowlanego.
Lepiej nie wypowiadać się na forach jeżeli nie ma się pojęcia o czym się mów.

19:35, 24.02.2022

bobo bobo

4 2

na parterze mieszka tam małzenstwo z małym dzieckiem tragedia niedawno wyremontowali tragiczny dzien

18:46, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

fredry 16fredry 16

4 0

mieszkam tam szkoda młodych ludzi niedawno się sprowadzili i remontowali całe mieszkanie

18:54, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ancia Ancia

7 2

Szanowna redakcjo nie wiedziałam że od ponad trzydziestu lat mieszkam na Fredry 18 a nie jak sądziłam na Fredry 16 pożar był na parterze a nie na 1 piętrze Wypadało by odróżnić czy to parter czy 1 pietro

19:21, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

setaseta

1 6

Na pierwszym piętrze!
W obecnym Prawie budowlanym nie ma pojęcia parter. Budynek dzieli się na część nadziemną i podziemną.

19:32, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

torunska73torunska73

0 0

Człeku,nie spinaj się.W aktach notarialnych stoi-"parter".Liznąłeś trochę prawa budowlanego i pouczasz.Poza tym prawo nie działa wstecz.

11:28, 25.02.2022

elektrykelektryk

9 0

nie ma zadnej kontroli w sklepach i markietach sprzedaja przedluzacze z przekrojem kabla 1 a minimum powinno byc 1,5 lub najlepiej 2,5 chinszczyzna sie panoszy i to powinno byc dawno wycofane ze sprzedazy bo nie kazdy jest elektrykiem i o tym wie

19:34, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZAXON-XZAXON-X

0 0

Widocznie pomieszczenie między parterem a 1szym piętrem.

21:15, 24.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


dd ukrywaczdd ukrywacz

1 0

Dlaczego teraz pod artykulem nie podpisuje sie redaktor redagujacy artykul?
wstyd chyba ze takie miernoty w tym dd pracuja

09:05, 27.02.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz