Zamknij
REKLAMA

13:19, 20.05.2020

Posterunek  Brześciu Kujawskim przejdzie modernizację. Ma to być wspólna inwestycja komendy wojewódzkiej, brzeskiego samorządu i starostwa powiatowego. Dziś podpisano list intencyjny. 

Pełniący obowiązki komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy insp. Piotr Leciejewski, starosta Powiatu Włocławskiego Roman Gołębiewski oraz burmistrz Brześcia Kujawskiego Tomasz Chymkowski podpisali w środę (20 maja) list Intencyjny dotyczący współpracy i współfinansowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej związanej z remontem i rozbudową komisariatu policji w Brześciu Kujawskim.

Komisariat policji w Brześciu Kujawskim swoim rejonem działania obejmuje miasta Brześć Kujawski, Izbica Kujawska i Lubraniec oraz gminy Brześć Kujawski, Izbica Kujawska, Lubraniec i Lubanie.

W jego strukturach funkcjonują dwa posterunki policji w Izbicy Kujawskiej i Lubrańcu. Ponad połowa z 32 funkcjonariuszy komisariatu wykonuje swoje obowiązki właśnie w Brześciu Kujawskim.

Zgodnie z Listem Intencyjnym samorządy powiatu włocławskiego oraz Brześcia Kujawskiego przekażą w roku 2021 po 50 tys. złotych na dokumentację projektowo-kosztorysową związaną z zadaniem inwestycyjnym dotyczącym remontu i rozbudowy siedziby komisariatu policji w Brześciu Kujawskim.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (4)

Brawo!!!Brawo!!!

9 6

Kolejna potrzebna inwestycja w regionie !!! Brześć rośnie w siłe. Zastanawiam sie czy zainwestować tam!!! 17:59, 20.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

lepiej się zastanówlepiej się zastanów

5 1

Rośnie w siłę? Pozory, wszystko pozory. Zobaczysz to rośnięcie jak przyjdzie do spłaty milionów za centrum kultury - moloch, którego utrzymanie będzie kosztować fortunę (nie wspominając już o kosztach budowy też na wielomilionowy kredyt, który trzeba spłacić). 09:07, 21.05.2020


krabkrab

9 0

Co z Panią dyrektor SP1?
Na portalu DD ani słowa. Niewygodny temat?
Na konkurencyjnym portalw…...ek.pl aż huczy :) 10:15, 21.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nadkominiarznadkominiarz

0 0

a po jakie licho to remontować ?!
zburzyć i postawić nowy budynek,
który będzie tani w utrzymaniu. 19:39, 22.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz