Fotorelacje Włocławek

Zamknij
21:54, 20.10.2024

Starosta włocławski Roman Gołębiewski poinformował o zakończeniu kilku ważnych inwestycji drogowych, które znacząco wpłyną na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Włocławskiego. 

Jak poinformował starosta włocławski Roman Gołębiewski, w ramach Komisji Infrastruktury odbył się objazd po czterech niedawno zakończonych inwestycjach drogowych.

Łączna wartość wszystkich prac wyniosła blisko 30 milionów złotych, z czego ponad 20 milionów złotych pochodziło z dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych.

Fot. Starostwo Powiatowe we Włocławku. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Nagrody i awanse dla strażaków
zobacz fotorelację
Interwencja policji na Zazamczu
zobacz fotorelację
Uroczyste otwarcie nowej hali Run Chłodnia
zobacz fotorelację
Pierwsze urodziny LOT-u
zobacz fotorelację
Montaż pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację
FLEX 2026 we Włocławku
zobacz fotorelację
Nocne zwiedzanie Urzędu Miasta
zobacz fotorelację
Marek Kamiński w MBP we Włocławku
zobacz fotorelację
Mistrzostwa WOPR w Lipnie
zobacz fotorelację
VI Powiatowy Piknik Strażacki w Choceniu
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz