Fotorelacje Włocławek

Zamknij
09:06, 10.11.2025

Szpitalna Poradnia Zdrowia Psychicznego przy ul. Lunewil przeszła generalny remont. Wnętrza, które pamiętały czasy PRL-u, zamieniły się w jasne, nowoczesne i przyjazne pacjentom miejsce. Modernizacja kosztowała ponad 760 tysięcy złotych i została w całości sfinansowana przez Fundację TVN w ramach programu „Zdrowie w głowie”.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Konferencja „Włocławek stawia na zdrowie”
zobacz fotorelację
VIII Festiwal Sprawności Przedszkolaka w Hali OSiR
zobacz fotorelację
Parafia pw. św. Józefa w Szpetalu Górnym
zobacz fotorelację
Komunia w parafii pw. św. Jana
zobacz fotorelację
Otwarcie sezonu wioślarskiego we Włocławku
zobacz fotorelację
Nagrody i awanse dla strażaków
zobacz fotorelację
Interwencja policji na Zazamczu
zobacz fotorelację
Uroczyste otwarcie nowej hali Run Chłodnia
zobacz fotorelację
Pierwsze urodziny LOT-u
zobacz fotorelację
Montaż pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację

komentarz (1)

Hmmm Hmmm

0 0

A co tam robią uczestnicy słynnej POpijawy i POzorant z Lubrańca który nadzorował spartolony prawie 10-letni starej hali OSiR i basenu ?

07:58, 11.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz