W Starostwie Powiatowym we Włocławku odbyło się spotkanie z I wicewojewodą kujawsko-pomorskim Piotrem Hemmerlingiem oraz przedstawicielami spółek wodnych, podczas którego wręczono umowy na dofinansowanie zadań związanych z utrzymaniem wód i urządzeń wodnych.
Do spółek wodnych z terenu Powiatu Włocławskiego trafi 206 550 zł na utrzymanie rowów melioracyjnych i urządzeń drenarskich.
To ważne wsparcie, które przełoży się na poprawę bezpieczeństwa i sprawne funkcjonowanie infrastruktury melioracyjnej w naszym powiecie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz