Zamknij
16:36, 24.04.2022

W niedzielę, 24 kwietnia na placu przed bazyliką katedralną we Włocławku odbył się Dzień Dobra organizowany przez Caritas Diecezji Włocławskiej. Na rodziny z dziećmi czekały gry i zabawy. Fot. Kamil Kazimierczyk. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Uroczyste otwarcie rozbudowanego budynku E w PCZ
zobacz fotorelację
Dzieci w ANWILU – małe kroki po wielkich ścieżkach
zobacz fotorelację
Strażacy z Włocławka mistrzami województwa
zobacz fotorelację
Powitanie lata w Kowalu
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2025: FINAŁ KONCERTÓW (niedziela)
zobacz fotorelację
Zlot youtuberów na Słodowie
zobacz fotorelację
Festyn folklorystyczny w Skansenie w Kłóbce
zobacz fotorelację
Pokaz balonów w Parku na Słodowie
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2025: Festiwal Nowej Muzyki (sobota)
zobacz fotorelację
Jubileusz 35-lecia Caritas Diecezji Włocławskiej
zobacz fotorelację

komentarz(5)

NocoNoco

12 5

Co to q...wa ma być?!!! To jest Polska, czy Ukraina?!! Czy teraz wszystkie imprezy będą odbywać się z barwach żółto niebieskich?!! Nie zapomnijcie tu jest POLSKA. Rozumie pomagać im, ale nie przesadzajcie. Żebyście tak swoim pomagali jak ukrom. Żeby ta Wasza pomoc nie wyszła Wam bokiem.

20:57, 24.04.2022
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NickNick

0 1

W Brześciu otworzyli sklep barwy żółty i niebieski, gdzie kolory polskiej flagi. Przy jakimś wiecu, gdzie były polskie flagi jakaś ukaińska s..cz krzyknęła chańba, slava ukraina.

21:53, 24.04.2022

Po pandemii już?Po pandemii już?

9 5

Kraj upośledzony intelektualnie.

21:02, 24.04.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Normalnie...Normalnie...

0 4

W końcu jakaś normalna fotorelacja. Dotychczas wszystkie zdjęcia z wydarzeń kościelnych pokazywały wyłącznie starych ludzi. Dobrze, że dwie zgorzkniałe panie straciły monopol w DD

06:59, 25.04.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jezusznazaretujezusznazaretu

3 2

no frekwencja do bani jak na 100 tys miasto,Duszeński skakał jak zajac lepiej mu wychodzi ganianie w komży, ŻENADA!!!!

13:13, 25.04.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

1 1

Super 👏👏👏

14:19, 26.04.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz