Fotorelacje Włocławek

Zamknij
15:38, 09.07.2020

9 lipca odbył się pogrzeb płk. Jana Czyżewicza, weterana i społecznika. Fot. Natalia Seklecka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Jarmark, food trucki i stoiska na dniach Włocławka
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Kacperczyk
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Fukaja
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Paktofonika Orkiestra
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Budowlance"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Koperniku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w LZK
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZSA
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Elektryku"
zobacz fotorelację

komentarze (2)

modelmodel

3 0

Odszedł od nas weteran, oficer, który do samego końca brał udział w obchodach wszystkich świąt państwowych. Dziwi mnie to, że UM i WKU ze sztabem nie zorganizowali godnego pochówku z orkiestrą i salwą honorową. Tak ciężko było ściągnąć z Chełmna kilku żołnierzy. Gdyby we Włocławku istniała jednostka, to miałby porządny pogrzeb.

18:41, 09.07.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WojskoWojsko

1 0

Teraz rodzina żołnierza musi prosić w WKU o asyste wojskową ci wysyłają ją do CSAiU Toruń tam komendant ustala czy przydzieli asyste czy kompanie honorową .

13:41, 10.07.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz