Fotorelacje Włocławek

Zamknij
19:03, 06.06.2022

6 czerwca prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz jego zastępcy spotkali się z mieszkańcami Dużego Południa w gmachu SP 20.

Fot. Natalia Seklecka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dni Włocławka 2026: Pull The Wire, Myslovitz i T.Love
zobacz fotorelację
Jarmark, food trucki i stoiska na dniach Włocławka
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Kacperczyk
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Fukaja
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Paktofonika Orkiestra
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Budowlance"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Koperniku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w LZK
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZSA
zobacz fotorelację

komentarze (4)

Co tyCo ty

2 0

Prosze tylko nie on patrzec na niego sie nie da rady to pomylka miasta

11:25, 07.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WstydWstyd

3 0

Na Zawiślu by Zofijke obczysćili przy mostkach .Chaszcze ,kleszczy pełno nikt o nic nie dba. Gdzie radne Zawiśla Walczak i ta duga .Wstyd co wy zrobiłyście jako radne dla Zawiśla ?!

13:27, 07.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

pis okłamał Solidarnpis okłamał Solidarn

2 1

panie radny Dębczyński jako delegat XXX Zjazdu Delegatów Solidarności w Zakopanem na pewno pan zna treść Apelu NR 2 o niewiarygodnosci Zjednoczonej Prawicy co pan robi jeszcze w partii która okłamuje Związek pis kłamie

14:33, 07.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Południe Południe

6 0

Przecież tam co najmniej połowa to podstawiona z urzędu miasta siedzi, prawdziwych mieszkańców garstka..
Posadzeni w różnych miejscach wśród publiczności dla niepoznaki.

15:07, 07.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz