Fotorelacje Włocławek

Zamknij
20:15, 08.09.2022

W czwartek, 8 września w Sanktuarium Matki Bożej Skępskiej odbyły się głównie uroczystości odpustowe. 

Fot. Radosław Wiankowski

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Pożar w pustostanie przy ul. Saperskiej
zobacz fotorelację
Kolizja na skrzyżowaniu Kaliska - Planty
zobacz fotorelację
Uroczystość nadania nazw łodziom flisackim
zobacz fotorelację
Zderzenie Bolta z motocyklem na Południu
zobacz fotorelację
Plac zabaw wzdłuż ul. Jagiellońskiej prawie gotowy
zobacz fotorelację
Raport o stanie miasta Włocławek za 2025 rok
zobacz fotorelację
XXXV Sesja Rady Miasta Włocławek
zobacz fotorelację
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację

komentarze (6)

wloclawianka wloclawianka

0 1

od dziecka uczestniczylam w uroczystosciach odpustowych w skepem matkiboski siewnej ,mieszkalam 14 km od skepego ,teraz mieszkam w wloclawku ,ciesze sie ze uczestniczyl nasz wloclawski biskup ,bardzo sympatyczny ,nie moglam uczestniczyc z wzgledow zdrowotnych ,a mam pomile wspomnienia .

13:03, 09.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wloclawianka wloclawianka

0 1

od dziecka uczestniczylam w uroczystosciach odpustowych w skepem matkiboski siewnej ,mieszkalam 14 km od skepego ,teraz mieszkam w wloclawku ,ciesze sie ze uczestniczyl nasz wloclawski biskup ,bardzo sympatyczny ,nie moglam uczestniczyc z wzgledow zdrowotnych ,a mam pomile wspomnienia .

13:03, 09.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wloclawianka wloclawianka

0 1

od dziecka uczestniczylam w uroczystosciach odpustowych w skepem matkiboski siewnej ,mieszkalam 14 km od skepego ,teraz mieszkam w wloclawku ,ciesze sie ze uczestniczyl nasz wloclawski biskup ,bardzo sympatyczny ,nie moglam uczestniczyc z wzgledow zdrowotnych ,a mam pomile wspomnienia .

13:03, 09.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wloclawianka wloclawianka

0 1

od dziecka uczestniczylam w uroczystosciach odpustowych w skepem matkiboski siewnej ,mieszkalam 14 km od skepego ,teraz mieszkam w wloclawku ,ciesze sie ze uczestniczyl nasz wloclawski biskup ,bardzo sympatyczny ,nie moglam uczestniczyc z wzgledow zdrowotnych ,a mam pomile wspomnienia .

13:03, 09.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wloclawianka wloclawianka

0 1

od dziecka uczestniczylam w uroczystosciach odpustowych w skepem matkiboski siewnej ,mieszkalam 14 km od skepego ,teraz mieszkam w wloclawku ,ciesze sie ze uczestniczyl nasz wloclawski biskup ,bardzo sympatyczny ,nie moglam uczestniczyc z wzgledow zdrowotnych ,a mam pomile wspomnienia .

13:03, 09.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Apolinary 35Apolinary 35

2 1

Pocieszające jest to, że KK i jego zarząd słabną jak nigdy dotąd. Nie widać młodzieży na ich odpustach i to jest dobry znak. Starzy opuszczają ten ziemski padól, a młodzież po aferach pedofiskich nie garnie się do nich. Już niedługo trzeba będzie zamykać kościoły i sprzedawać je na inne cele.

13:24, 09.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz