Fotorelacje Włocławek

Zamknij
12:19, 11.11.2022

Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęły się o godz. 10.30 na placu Wolności.

Wzięli w nich udział przedstawiciele władz Włocławka, parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, poczty sztandarowe służb, organizacji kombatanckich, organizacji społecznych, szkół i instytucji, przedstawiciele władz samorządowych, zaproszeni goście, harcerze, mieszkańcy Włocławka. O muzyczną oprawę uroczystości zadbały Chór Canto i orkiestra Zespołu Szkół Samochodowych.

Po zakończeniu uroczystości na placu Wolności uczestnicy przemaszerowali ze stumetrową flagą państwową na plac przed katedrą. O godz. 12.00 w bazylice katedralnej rozpoczęła się celebra Mszy św. za Ojczyznę.

[FOTORELACJA]16340[/FOTORELACJA]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację
MPK Włocławek ma 75 lat. Jubileusz miejskiej komunikacji
zobacz fotorelację
Wyścig Kolarski im. Kazimierza Wielkiego 2026
zobacz fotorelację
IX Powiatowo-Gminny Przegląd Zespołów Weselnych w Boniewie
zobacz fotorelację
Pikniki sołeckie i Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
II Kampus Młodych Myśliwych we Włocławku
zobacz fotorelację
Motocykliści i orkiestry dęte w Wieńcu Zdroju
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska w Parku na Pompce
zobacz fotorelację
Trening pierwszej pomocy w Lubrańcu
zobacz fotorelację
35. Finał Turnieju Poezji Śpiewanej w Browarze B.
zobacz fotorelację

komentarze (16)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

BiniaBinia

4 4

A pan prezydent i radni odpalali się jak dzieci przed katedrą pod płotem... Szkoda, ze nie miałam telefonu zrobiłabym zdjęcie. Dwaj radni to pajace, rozumiem, ale doktor Wójtowski? Normalnie wstyd.

15:43, 11.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

KtosKtos

1 0

Ten radny karateka, co sobie sam dan przyznał... Ale on chyba tylko stał, nie palił z preziem .

00:58, 12.11.2022

Uu1Uu1

0 0

Kim jest ta Pani ze zdjęcia 202 z kwiatami?

20:10, 11.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

oo jezuniuoo jezuniu

1 0

a jest takie zdjęcie ?

20:39, 11.11.2022

Sa ti ri conSa ti ri con

2 1

.. nażarli się krłasantów , szczególnie ten w rowerach o - g ł u p k o w a t e j gębie, a teraz poszedł na spacer bo perystaltyka mi ustała . A ten w damskim to z dubaju ?

20:38, 11.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolkol

1 1

a czy ta co pochlać lubi też tam była

20:54, 11.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

QweQwe

4 1

Ta w niebieskim najpiękniejsza. Bije po oczach. Poza tym co za moda na te *%#)!& kurtki i płaszcze

22:10, 11.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

obserwator onzobserwator onz

0 2

Towarzysz pałkownik zamienił krasną zwiezdę na kotylion.

20:24, 12.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Moja opinia Moja opinia

0 1

Po 1989r. sprzedali i rozkradli Polskę, ludziom zaserwowali amerykański zamordyzm, a dzisiaj łażą pod pomniki i nastawiają tyłki z kwiatkami. Ludziom wciskają kit z okien. Nie wycierajcie swoich paszczy pamięcią prawdziwych patriotów, bo gdyby tylko zmartwychwstali to byście pierwsi stąd uciekali. Dla tego cwanego bydła nie mam żadnego szacunku. Oczywiście nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale większość z nich, zwłaszcza tych polityków miejskich, to istne dno do kwadratu.

13:55, 13.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BabićBabić

1 0

Super.

17:58, 13.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HAGIHAGI

1 0

Smutne uroczystości jak listopadowa pogoda. Przed 1989 pałowali za pamięć o 11 listopada, teraz towarzysze i ich następcy składają kwiaty tak naprawdę pod pomnikiem żołnierzy Armii Czerwonej. Jacy patrioci taki Dzień Niepodległości. Jaki pomnik takie uroczystości.

21:54, 13.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HAGIHAGI

0 0

Smutne uroczystości jak listopadowa pogoda. Przed 1989 pałowali za pamięć o 11 listopada, teraz towarzysze i ich następcy składają kwiaty tak naprawdę pod pomnikiem żołnierzy Armii Czerwonej. Jacy patrioci taki Dzień Niepodległości. Jaki pomnik takie uroczystości.

22:09, 13.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

10 mln dollars10 mln dollars

1 0

https://www.youtube.com/watch?v=57txmRVff3w
Gwardia Holandia - Emigranci Tęsknią (Prod. Szakal ZoL).

09:38, 14.11.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz