Troje olimpijczyków z Włocławka - brązowy medalista, wioślarz Fabian Barański, biegaczka Klaudia Kazimierska i judoczka Angelika Szymańska zostało dziś uhonorowanych przez władze miasta.
Prezydent Włocławka, Krzysztof Kukucki, spotkał się ze sportowcami, aby osobiście pogratulować im osiągnięć i wyrazić wdzięczność za godne reprezentowanie miasta.
Podczas spotkania na tarasie Pałacu Bursztynowego, Krzysztof Grządziel, poinformował, że ufundował sportowcom stypendia.
Na spotkaniu obecni byli również inni przedstawiciele władz miasta i województwa, którzy podkreślali, jak ważne jest wsparcie młodych talentów sportowych.
Prezydent Krzysztof Kukucki w swoim przemówieniu zaznaczył, że osiągnięcia młodych olimpijczyków są dumą dla całej społeczności Włocławka.
Podkreślił również, że miasto będzie nadal wspierać sportowców i inwestować w rozwój sportu, aby umożliwić kolejnym pokoleniom realizację ich marzeń.
Olimpijczycy wyrazili wdzięczność za wsparcie, które otrzymują zarówno od władz miasta, jak i od swoich rodzin oraz trenerów
Spotkanie zakończyła wspólna kolacja.
Zorro12302:57, 15.08.2024
o Angelika Szymańska to ta pani co uporczywie twierdzi że walczyła z kobietą 😂 😂 😂
DADAAA 05:46, 15.08.2024
Piękna POLSKA młodzież i stare komuchy....
MEA09:43, 15.08.2024
Super ,że mamy takich utalentowanych zawodników ,dobrze że zostali zauważeni ,życzę dalszych sukcesów no i sponsorów żeby można było te talenty rozwijać ,Gratulacje za wytrwałość i ciężką pracę , a prowadzącym zdolną młodzież, za cierpliwość i pasję , bo wbrew pozorom to nie jest takie proste przekuć talent w sukces .
pele17:49, 15.08.2024
był trener klubowy Fabiana Barańskiego z czasów WTW Włocławek Pan Krzysztof Gabryelewicz a zabrakło klubowej trenerki judo naszej zawodniczki Pani Anety Szczepańskiej - szkoda
Tobi rulezzz06:57, 16.08.2024
A nasz włocławski Chuck Norris co sklejki kopie nie poszedł?
Tobi06:58, 16.08.2024
Nie podszedłem bo mnie tera noga boli i l4 mam
MadziaMadzia07:00, 16.08.2024
Trza było z głowy walić to mniejsze szkody by były 🤣
0 1
Oj tak. Miasto komuchów. Gratulacje dla młodych sportowców.