Fotorelacje Włocławek

Zamknij
08:21, 08.06.2026

We Włocławku odbył się koncert finałowy 35. Katedralnych Koncertów Organowych, realizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej im. Antoniego Wierzbickiego.

Wydarzenie od lat gromadzi miłośników muzyki organowej i promuje kulturę wysoką. Finałowy koncert był okazją do wysłuchania wyjątkowych wykonań oraz podsumowania tegorocznej edycji festiwalu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
56% nowego serca szpitala wykonane
zobacz fotorelację
Boże Ciało w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego
zobacz fotorelację
Komunia w parafii NMP Królowej Polski w Kruszynie
zobacz fotorelację
Noc Dużych Dzieci w ŻARze
zobacz fotorelację
XXVI uroczysta sesja Sejmiku Województwa
zobacz fotorelację
Dzień Dziecka z Energy Dance Studio w Kowalu
zobacz fotorelację
ŻARLIWI znów przejęli parkiet
zobacz fotorelację
XI Olimpiada Hefajstosa we Włocławku
zobacz fotorelację
Święto Województwa w Kruszynie. Wspomniano wizytę Jana Pawła II
zobacz fotorelację
„Fajansowe sny” na Bulwarach
zobacz fotorelację

komentarz (1)

ZzzZzz

1 0

Prosze jak politycy sie porobili religijni.Wiadomo pod pobliczke .🤣🤣🤣

10:55, 08.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz