Zamknij
12:36, 15.02.2023

W środę, 15 lutego uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego we Włocławku i Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie wzięli udział w grze terenowej w budynku CNTiNT PANS Włocławek. 

Podczas zajęć z pracownikami Zakładu Nowych Mediów młodzież wykonywała zadania, które na nich czekały w różnych punktach na ul. Energetyków. 

 

@ddwloclawek.pl Uczniowie z Wloclawka i Radziejowa na grze terenowej! #dc #dlaciebie #schooltok #fyp #foryoupage #wloclawek #trend #viral ♬ Why I Love You - JAY Z & Kanye West

 

Uczniowie obu szkół musieli m.in: robić zdjęcia, a następnie je obrobić w programie graficznym. Młodzież z Włocławka i Radziejowa odwiedziła także strzelnicę laserową. 

Fot. Kamil Kazimierczyk

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tak zmieni się ulica Cyganka
zobacz fotorelację
Projekt Pokaż Swojego Pupila: Kiwi
zobacz fotorelację
Pożar domków i lasu nad jeziorem Wójtowskim
zobacz fotorelację
Święto Powiatu - dzień II - tłumy na koncertach
zobacz fotorelację
Kolizja na Szosie Brzeskiej
zobacz fotorelację
Wypadek na skrzyżowaniu Wiejska - Planty
zobacz fotorelację
Święto Powiatu - konkurs kulinarny
zobacz fotorelację
Święto Powiatu 2025: koncert Ich Troje
zobacz fotorelację
Święto Powiatu 2025: koncert Sławomira
zobacz fotorelację
United Session – Dzień 5 (Sobota)
zobacz fotorelację

komentarz(1)

Ejakulat Ejakulat

1 0

Doszło do ale może jednak pudło.

18:41, 15.02.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz