Fryzjerzy z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku z z kolejnymi sukcesami. W ogólnopolskim konkursie zdobyli "Bursztynowy Grzebień".
Fot. ZSCHem.
Nieee! 15:17, 22.04.2023
Kwestia strzyżenia, fryzura ok. wszystko rozumiem, z pewnością zrobione fachowo ale czy naprawdę ten chłopak musi być umalowany i mieć zeszpeconą twarz przyklejonym jakimś badziewiem? Czy nie może być normalnie? Co się stało? Cały czas na naszych oczach, paskudzi się nam wszystko i wmawia, że tak ma być. Nie kupuję tego! To jest brzydkieeeee!
Kujawiok08:53, 23.04.2023
Młode dziewczyny a już wyglądają jak laputity.Dejta spkój co za czasy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 1
No i po co z taką odrazą? Młodzież się aktywizuje, zdobywa nagrody w konkursach, dzieli się wygraną z portalem, a tutaj taki niemiły komentarz... Więcej empatii i mniej zamartwiania się o szczegóły :)