Fotorelacje Włocławek

Zamknij
10:33, 06.02.2020

W  sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 we Włocławku w ramach akcji "Ferie na sportowo" odbył się Integracyjny Turniej Anwil Cup. Udział wzięły Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Brzezia, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Lubienia Kujawskiego i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Otwarcie sezonu wioślarskiego we Włocławku
zobacz fotorelację
Nagrody i awanse dla strażaków
zobacz fotorelację
Interwencja policji na Zazamczu
zobacz fotorelację
Uroczyste otwarcie nowej hali Run Chłodnia
zobacz fotorelację
Pierwsze urodziny LOT-u
zobacz fotorelację
Montaż pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację
FLEX 2026 we Włocławku
zobacz fotorelację
Nocne zwiedzanie Urzędu Miasta
zobacz fotorelację
Marek Kamiński w MBP we Włocławku
zobacz fotorelację
Mistrzostwa WOPR w Lipnie
zobacz fotorelację

komentarz (1)

szsszs

1 0

Dostał rozkaz z urzędu i zadziałał.Pomimo tego sport miejski leży.Od września pat,ciekawe jak długo.Kolejny upadek miasta,pozostał już tylko smutek.

19:37, 10.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz