12:40, 19.02.2020

Trzeci turniej za nami!

48 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju Grand Prix Wichowa w tenisie stołowym. Jak zwykle został on rozegrany w dwóch kategoriach.

W kategorii 45+ królował Robert Różyński (Borówno), który w finale pokonał Pawła Mikuckiego (LZS Wichowo). Kolejne miejsca zajęli: Rafał Jurek (Pakość), Piotr Adamczak (Trzemeszno), Grzegorz Dzioba (Aleksandrów Kujawski), Jarosław Politowski (Płock).

Wśród młodszych zawodników (kategoria open), najlepszy okazał się Piotr Milczarski (Olimpijczyk Jeżewo), który w finale pokonał Mirosława Narowskiego (LZS Wichowo). Miejsca za nimi zajęli: Paweł Zduńczuk (Bydgoszcz), Mateusz Bytner (AZS Włocławek), Michał Skowroński (Gostynin), Wojciech Jędrzejczak (Fala Nowy Duninów).

Ostatni turniej i zakończenie Grand Prix odbędzie się 29 marca.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]