same alfonsy,złodzeje,dilerzy,narkomani,bandyci stadionowi,patologia i menelstwo na trybunach !Sram na was pedryle z włocłavia & *%#)!& 💩💩💩💩💩 💩💩💩
19:20, 27.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
A21:21, 27.06.2021
112
Ale po co to tutaj piszesz? Mogles iść na mecz i to powiedzieć!
Wiem, że nigdy tego byś nie zrobił bo jesteś tylko internetowym napinaczem.
Ja nie jestem kibicem Włocławii, są mi obojętni, ale takich bzdur nie pisze, bo nie czuje potrzeby. Mam jednak nadzieję, że ty poczułeś się lepiej.
21:21, 27.06.2021
Pozostałe komentarze
Astolfo18:35, 27.06.2021
74
Jakiś zlot LGBT na trybunach?
18:35, 27.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Celtycki KRZYŻ14:06, 28.06.2021
01
Swoich szukaj pod innym adresem.
14:06, 28.06.2021
kojot morderca19:21, 27.06.2021
74
same alfonsy,złodzeje,dilerzy,narkomani,bandyci stadionowi,patologia i menelstwo na trybunach !Sram na was pedryle z włocłavia & s r a łks 💩💩💩💩💩 💩💩💩
19:21, 27.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Jakos tak19:34, 27.06.2021
54
Dlaczego prezesa na fotkach nie widać? Musiał dać ostro w palnik z kibolami
19:34, 27.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
mac20:32, 27.06.2021
45
Akurat zapodawał lancę twojej żonie.
20:32, 27.06.2021
Jaja23:46, 27.06.2021
24
Powinni podać twoje IP i zobaczylbys co by się stało. Pierwszy ścierwo prezesa byś zobaczył
23:46, 27.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Lider Włocławek08:30, 28.06.2021
62
Żaden sukces . Włocławia robi wstyd dla mieszkańców i miasta!!!
08:30, 28.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Bulwar11:18, 28.06.2021
41
A jakie siły policyjne zgromadzono w celu odizolowania ulic i pilnowania, aby "miłośnicy sportowej rywalizacji" mogli w spokoju brać udział w spotkaniu.
Kto w ogóle pozwala na tego typu imprezy?
11:18, 28.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Luks20:29, 28.06.2021
30
Najlepszy bramkarz Ariel W. tez był bo było tak CIEPŁO hahah :D
20:29, 28.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
euro.16:04, 01.07.2021
10
Wielki tytuł a dalej wloclawska mizeria.
16:04, 01.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
10 8
same alfonsy,złodzeje,dilerzy,narkomani,bandyci stadionowi,patologia i menelstwo na trybunach !Sram na was pedryle z włocłavia & *%#)!& 💩💩💩💩💩 💩💩💩
11 2
Ale po co to tutaj piszesz? Mogles iść na mecz i to powiedzieć!
Wiem, że nigdy tego byś nie zrobił bo jesteś tylko internetowym napinaczem.
Ja nie jestem kibicem Włocławii, są mi obojętni, ale takich bzdur nie pisze, bo nie czuje potrzeby. Mam jednak nadzieję, że ty poczułeś się lepiej.
Pozostałe komentarze
7 4
Jakiś zlot LGBT na trybunach?
0 1
Swoich szukaj pod innym adresem.
7 4
same alfonsy,złodzeje,dilerzy,narkomani,bandyci stadionowi,patologia i menelstwo na trybunach !Sram na was pedryle z włocłavia & s r a łks 💩💩💩💩💩 💩💩💩
5 4
Dlaczego prezesa na fotkach nie widać? Musiał dać ostro w palnik z kibolami
4 5
Akurat zapodawał lancę twojej żonie.
2 4
Powinni podać twoje IP i zobaczylbys co by się stało. Pierwszy ścierwo prezesa byś zobaczył
6 2
Żaden sukces . Włocławia robi wstyd dla mieszkańców i miasta!!!
4 1
A jakie siły policyjne zgromadzono w celu odizolowania ulic i pilnowania, aby "miłośnicy sportowej rywalizacji" mogli w spokoju brać udział w spotkaniu.
Kto w ogóle pozwala na tego typu imprezy?
3 0
Najlepszy bramkarz Ariel W. tez był bo było tak CIEPŁO hahah :D
1 0
Wielki tytuł a dalej wloclawska mizeria.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz