Fotorelacje Włocławek

Zamknij
20:05, 28.08.2021

W ramach Anwil Basketball Cup Anwil Włocławek podjął w Hali Mistrzów Rytas Wilno. Gospodarze nie dali rady silniejszym rywalom i przegrali 61:89.

Fot. Natalia Seklecka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Plac zabaw wzdłuż ul. Jagiellońskiej prawie gotowy
zobacz fotorelację
XXXV Sesja Rady Miasta Włocławek
zobacz fotorelację
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację
Zderzenie busa z osobówką. Dwie osoby w szpitalu
zobacz fotorelację
Kontrowersyjna wystawa w Toruniu
zobacz fotorelację
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację
MPK Włocławek ma 75 lat. Jubileusz miejskiej komunikacji
zobacz fotorelację
Wyścig Kolarski im. Kazimierza Wielkiego 2026
zobacz fotorelację

komentarze (30)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

Wek-od zawszeWek-od zawsze

6 6

💩💩💩 Nobiles !!!!!

20:56, 28.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


HistorykHistoryk

5 0

A Twoja babuszka z UPA - won !!!!!

22:42, 28.08.2021

kolkol

31 1

trener totalna katastrofa

21:33, 28.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


!!!!!!!!!!!!

35 4

Kolejny przyklad marnowania pieniędzy podatników przez prezydenta samorząd !!!!!!!! Zamiast na obniżenie cen mediów i śmieci napychanie kieszeni kolesi klubowych . Jak długo jeszcze ?

22:33, 28.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

tojatoja

35 2

Medal należy się działaczom,ze znaleźli 1700 kretynów;)

22:43, 28.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sezon 2022Sezon 2022

9 4

Zapowiada sie w tym sezonie wiele ciekawych spotkań. Nasz Anwil da wiele razy DU.. Panie prezydencie moze zatrudnimy do naszej drużyny znanego STRUSIA PEDZIWIATRA który szybko biega przy granicy z Białorusia na pewno to bedzie super wzmocnienie dla naszej drużyny. Pan przecież takie chody w swojej barwnej ekipie KO/PO.

23:46, 28.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic CWLKibic CWL

12 4

Jaki prezydent taka drużyna. Cóż kibice z prezydentem nie wygracie !!! Wasze gwizdy i buczenie w kieszeń se możecie wsadzić on was gdzieś liczy sie SHOW takie samo jak z BIAŁORUSIĄ. To im najlepiej wychodzi niszcznie państwa Polskiego i waszej drużyny. Pozdrawiam z CHEŁMICY

00:04, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

??? ???

6 0

Podobno pies upodabnia się do właściciela.

07:21, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MartiMarti

25 0

Tragedia z tym trenerem nic dobrego nie będzie a gdzie Ivan jeszcze się wam czkawką odbije brak szacunku

08:12, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrenerTrener

27 0

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, gdzie zajdziemy z trenerem F.?

08:46, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MOJE MIASTOMOJE MIASTO

31 0

Trener DNO !!!!! Pajac po kase przyjechal !!! a dzialacze no coz ? Hejman, Lewandowski kto to jest ????
ZENADA !!!!

09:35, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

FutbolFutbol

3 0

Włocławek jest kur.. Miastem ludzi ciężko pracujących szkoda ze na parkiecie tego nie widać..

11:02, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiecieKtoWiecieKto

17 2

No somsiady Lewy wam zmontował ekipę na miszcza.Współczuje wam ,trzymajcie sie mocno! Pozdro z Zg !

11:43, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

bekabeka

2 0

A jak tam turniej we Wrocławiu?

14:34, 29.08.2021

WiecieKtoWiecieKto

1 3

***ujowo, ale stabilnie. Chyba z każdym miesiącem będzie lepiej....

18:41, 29.08.2021

annaaannaa

2 14

,,Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

12:44, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

FutbolFutbol

1 0

Kopsasz za darmo czy należy uiścić honorarium?

13:11, 29.08.2021

LoolLool

15 0

Bravo!

15:29, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiramiralililiMiramiralilili

14 0

Juz w zeszlym sezonie gdy zatrudnili Frasuna mowilam ze nic z tego nie bedzie to mnie lżono i atakowano Dzis powtorze Nic nie bedzie dla kibicow bo stworzono w anwilu towarzystwo wzajemnej adoracji by robic kaske a koszykarzom mowic ze chodzi tylko o to by latali za pilka bo *%#)!& publika kupuje tylko takie rzeczy i nie ma pretenaji o porazki

17:07, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiniminililiMiniminilili

4 0

Powinien sponsorowac ich fajans graja jak dzbany podejmuja decyzje jak dzbany wiec wizytowka bylaby kompletna

17:12, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Trochę prawdy Trochę prawdy

18 0

A czego się spodziewaliście ? Przecież wynik był łatwy do przewidzenia. Przyzwyczajajcie się, tak już będzie. To tylko nazwa i cień po dawnym Anwilu. Dziwię się tym którzy jeszcze chodzą na mecze i liczą na cud. Otóż cudu nie będzie, nie z tym trenerem i nie z tymi zawodnikami.

18:31, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NobilesNobiles

14 0

Przegraliśmy z dziećmi którzy grali szkolne zagrywki. Dla Frasunkiewicza do tej pory nie zrozumiałe. Taki trener!!! Prawo Lewy!!! Pozdrawiam trenerów z WTK rocznika 83,84 pewnie nie mogą na to patrzeć jak my.

20:43, 29.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NunrunNunrun

4 0

Brak szacunku dla kibicow W zeszlym sezonie mieli pretensje ze krytykujemy Widzielismy co sie dzieje to krytykowalismy ale z druzyna bylismy na dobre i na zle a teraz to jak tak dalej pojdzie to czas oglosic bojkot zarzadu prezesa prezydenta i moze zrozumieja jak pusto na trybunow bedzie i kaska z biletow wplywac nie bedzie a i sponsorzy pouciekaja bo komu taka promocja Kibica trzeba szanowac a nie tylko usmiechajac sie i slodząc oszukiwac

15:42, 30.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz