18:45, 04.09.2022

4 września w ramach Kasztelan Basketball Cup Anwil Włocławek zmierzył się z BM Stalą Ostrów Wielkopolski. Puchar Kasztelana tym razem wywalczyła ekipa gości.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a walka toczyła się niemal punkt za punkt. W drugiej kwarcie koszykarze Stali mocno przyspieszyli i wypracowali 14-punktową zaliczkę (do przerwy było 32:46).

W trzeciej kwarcie goście znacząco powiększyli przewagę (45:71). Anwil próbował jeszcze gonić rywali, ale bezskutecznie. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Rottweilerów 74:91.

Najlepszym strzelcem Anwilu był Josh Bostic, który zakończył spotkanie z 19 punktami na koncie. W czwartej kwarcie popis swoich umiejętności dał 15-letni Bartosz Łazarski. Młody zawodnik zdobył 11 punktów. 10 oczek dołożył Marcin Woroniecki.

Anwil Włocławek - BM Stal Ostrów Wielkopolski 74:91 (16:18, 16:28, 16:29, 29:20)

Anwil: Bostic 19, Łazarski 11, Woroniecki 10, Greene 8, Nowakowski 7, Dawdo 4, Petrasek 4, Sobin 4, Łączyński 3, Szewczyk 2, Słupiński 2, Obarek 0.

Stal: Kulig 22, Djurisić 21, Załucki 11, Snider 10, Thomas 10, Siewieruk 9, Skele 6, Zębski 2.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(8)

Kto toKto to

6 0

Kto to jest Bistic? 18:57, 04.09.2022

KibicKibic

11 7

3 mecze Anwilu i zmiana trenera .A z tym Skladem dostać się do Play off będzie sukcesem 19:29, 04.09.2022

Kibic1Kibic1

10 3

Jeśli ktoś po tym meczu chciałby jeszcze żeby Szymon Szewczyk zakończył karierę we Włocławku, grając u nas w tym sezonie i zabierając miejsce dla pełnowartościowego gracza niech odda mi kasę za karnet. Jestem w stanie zrozumieć, że może być problem z pieniędzmi, dlatego mamy takich a nie innych graczy ale do cholery można wprowadzić jakieś zagrywki i trenować sposoby przeciwdziałania zagrywkom przeciwnika. A tu nikomu nieznany chłopak z numerem 9 walnął nam chyba ze 4 trójki z identycznej, podstawowej zagrywki koszykarskiej. Trener Frasunkiewicz niech wreszcie zrozumie, że 1 na 1 jest dobre jeśli ma się graczy "robiących różnicę", z naszym składem trzeba zawodnikom ułatwić zadanie wdrażając jakiekolwiek zagrywki - na czas gdy - nie idzie. A nam dziś nie szło cały mecz. 20:04, 04.09.2022

Odpowiedzi:2

SławomirSławomir

2 7

Jak taki jesteś mądry to się zgłoś do klubu i zastąp Szymona Szewczyka, który bardzo wiele zrobił dla klubu i jeszcze wiele zrobi. 20:53, 04.09.2022

🤣🤣

4 3

Sławuś...takie argumenty są śmieszne. Ktoś kurvva mać bierze sporą kasę za bycie trenerem, nie? 08:05, 05.09.2022

NobilesNobiles

1 3

Gra warta cen karnetów. 08:02, 05.09.2022

ZbyZby

3 1

Towarzystwo wzajemnej adoracji zatrudniło trenera -młotka bez żadnych osiągnięć.Palant się nadaje do pchania karuzeli 09:23, 05.09.2022