Fotorelacje Włocławek

Zamknij
19:17, 17.09.2022

Tak włocławscy kibice wspierali zespół Anwilu Włocławek w czasie meczu Anwil Basketball Cup przeciwko Bnei Herzliya.

Fot. Natalia Seklecka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Pożar w pustostanie przy ul. Saperskiej
zobacz fotorelację
Kolizja na skrzyżowaniu Kaliska - Planty
zobacz fotorelację
Uroczystość nadania nazw łodziom flisackim
zobacz fotorelację
Zderzenie Bolta z motocyklem na Południu
zobacz fotorelację
Plac zabaw wzdłuż ul. Jagiellońskiej prawie gotowy
zobacz fotorelację
Raport o stanie miasta Włocławek za 2025 rok
zobacz fotorelację
XXXV Sesja Rady Miasta Włocławek
zobacz fotorelację
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację

komentarze (9)

💰🌈💰🌈

4 2

Dużo Wojtków i innych podobnych, w tym widzę jest ....z którą kręcę na boku oczywiście na boku z mężem 😂 niezła sztuka frajer wrócił ale zaraz wyjedzie. Wciąż bez dziecka w takim małżeństwie wkrótce się pojawi bobasek 💪 nagle obyś był gotów to przyjąć jak swoje albo alimenty i będzie z... Żyć jak prezydent

21:30, 17.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rządy qrevRządy qrev

7 1

A partyjni muszą siedzieć w loży? Zapłacili więcej czy to tak ot tak? Dziadek siedzi n górze wchodził ledwo zejdzie albo i nie a ten z partii i reszta kqrev znowu prawie na boisku

21:39, 17.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Turystów Turystów

5 1

Na zdjęciu tylko jednym naliczyłem 8 sobowtórów Męża Agaty spod Lubrańca

21:45, 17.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaaaa

2 0

dubaj show

22:31, 17.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Najechało czerwono..Najechało czerwono..

3 1

Dubaj przynajmniej z ludźmi a MPK Płock PUZ und PO Und UM w izolacji na dole zaraz przy parkiecie..
Dziadki komunistyczne też w firmie Anwil.

22:37, 17.09.2022

gorąco ?gorąco ?

3 1

Może dlatego , że wf-ista ciepłownik siedział na hali widowni ? Plac w MPEC nadal pusty ? Zapasów węgla brak ?

09:18, 18.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

dwrdwdefdwrdwdef

1 0

jaki brak w piątek i poniedziałek szły wagony !!!

05:51, 21.09.2022

TaponuTaponu

1 0

Jestem niezmiernie ciekaw, czy karnety w loży WIP zostały pokryte z funduszy osób posiadających tam miejscówki, czy też nasze bogate miasto pokryło w całości, bądź w części koszt tych karnetów? Myślę, że redakcja powinna zadać takie pytanie. Tylko, czy wystarczy odwagi na podjęcie tego tematu. My płacimy i wspólnie bierzemy odpowiedzialność za klub. Czy wszyscy? Pozdrawiam.

08:21, 20.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dexdex

1 0

jak na razie na paru fotkach niedaczni politycy widać jak seklecka trzyma im palec głęboko w d....e

05:50, 21.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz