Fotorelacje Włocławek

Zamknij
19:32, 07.10.2022

W czasie meczu Anwilu Włocławek ze Śląskiem Wrocław na trybunach Hali Mistrzów było naprawdę gorąco. Tak kibice wspierali włocławską drużynę.

Fot. Natalia Seklecka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie Bolta z motocyklem na Południu
zobacz fotorelację
Plac zabaw wzdłuż ul. Jagiellońskiej prawie gotowy
zobacz fotorelację
Raport o stanie miasta Włocławek za 2025 rok
zobacz fotorelację
XXXV Sesja Rady Miasta Włocławek
zobacz fotorelację
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację
Zderzenie busa z osobówką. Dwie osoby w szpitalu
zobacz fotorelację
Kontrowersyjna wystawa w Toruniu
zobacz fotorelację
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację

komentarze (13)

wyborcawyborca

6 4

radni bezradni zwołać konfę i anulować wynik

19:57, 07.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mistrz13Mistrz13

1 0

🤣🤣🤣Nadajeta się 🤣🤣🤣śmiech

22:37, 07.10.2022

oXoX

3 7

Typowe weekendowe rozrywki plebsu

20:25, 07.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..s..s

3 5

Kibice pińczerków 😂

20:44, 07.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Same Same

5 1

pikniki i banda gówniarzy w młynku.Śląsk piłkarski tym ultrasom gówniarskim by zrobił z d..jesień średniowiecza.Oprawę zapowiadali jako zwalającą z nóg nosz k......hahaha.zwalające z nóg oprawy to w Polsce robi tylko piłkarska Legia do której dzieciakom z Anwilu brakuje jeszcze lata świetlne.

21:27, 07.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

ŚląskŚląsk

0 0

Nie interesuje nas Twoje zdanie w tym temacie. Wracaj na stadion i zostaw kosza w spokoju

23:25, 10.10.2022

SyfSyf

0 3

Panowie ze zdjęcia 11 i 13- alkohol jest dla wszystkich ale z umiarem. Robiliście taka trzodę ze się w głowie nie mieści!!!! Wstyd…

21:53, 07.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kamil wlKamil wl

6 2

Wy chyba nigdy nie byliście na meczu ,,świętej wojny,, jedyne co zostało to pełna Hala nic więcej, plebs który przychodzi i kupuje karnety aby się pokazać że bywa tam gdzie bywanie jest modne , pozdr dla starych oddanych kibiców

22:23, 07.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mistrz13 Mistrz13

2 0

No napewno ty byłeś 🤣🤣🤣w się wszyscy Nadajeta gangusy którzy z ucha co sekundę lataja na policje 🤣🤣🤣

23:01, 07.10.2022

Hahahaha ....Hahahaha ....

0 0

Igrzyska zamiast węgla w MPEC ????????? To taki plan ma 8000+ dla mieszkańców włocławskich osiedli - dojenie mieszkańców horendalnie drogim ciepłem i igrzyska dla rozgrzewki ?
A kiedy inwestycje w geotermię wzorem innych rozsądnie zarządzanych miast ?

08:12, 08.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NobilesNobiles

2 0

Święta wojna się skończyła razem z Nobilesem to wtedy ostatni raz ekipa wyjazdowa miała jaja i pojawila sie we Wrocławiu .

08:38, 08.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

vffgbevffgbe

1 0

Natalia masz jakąś chorobę psychiczną na tle fotek polityków ??? czy aż tak im w du....e włazisz wazelinę mogę ci kupić nawet wiadro !!! politycy to nie kibice !!!

12:15, 08.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0statni raz 0statni raz

0 0

Już więcej nie pójdę na mecz !!!
Kibicu jak kupisz tani bilet teraz za 30zł to zdjęcia ci nie pstrykną!
I tak już 2 sezon zauważyłem.

21:00, 09.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz