13:59, 28.11.2022

26 listopada w Szkole Podstawowej w Wilkowicach rozegrany został Turniej Koszykówki Młodzieżowej o Puchar Starosty Powiatu Włocławskiego dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych.

Do rywalizacji przystąpiło osiemdziesięciu zawodników reprezentujących drużyny z Włocławka, Chocenia, Lubienia Kujawskiego, Brześcia Kujawskiego, Warząchewki oraz Wilkowic.

Osiem zespołów toczyło rywalizację w dwóch grupach. W ostatecznym rozrachunku na pierwszym miejscu podium staneli chłopcy z zespołu TKM 1 Włocławek, srebrne medale odebrali zawodnicy z Chocenia, a brązowe koszykarze TKM 2 Włocławek.

Michał Balcerkowski z Włocławka został najlepszym zawodnikiem turnieju, Julia Zielińska najlepszą zawodniczką, nagrodę dla najbardziej energetycznego zawodnika otrzymał Jakub Przybyłowski z Wilkowic. Julia Sikorska z Brześcia Kujawskiego wybrana została najbardziej energetyczną zawodniczką. Konkurs rzutów do kosza zwyciężył Alan Lewczyk z Włocławka.

Nagrody zespołowe i indywidualne wręczyli dyrektor szkoły w Wilkowicach, Monika Leśniewska oraz Dawid Dallman, radny powiatu włocławskiego.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]