Fotorelacje Włocławek

Zamknij
13:57, 03.12.2022

3 grudnia, jak w każdą sobotę, w parku na Słodowie odbył się parkrun - bieg/spacer na dystansie 5 km. Mimo śnieżnej aury na starcie pojawiło się kilkudziesięciu biegaczy.

Fot. Natalia Seklecka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Noc Świętojańska 2026
zobacz fotorelację
Bieg na 6 łap we Włocławku
zobacz fotorelację
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP
zobacz fotorelację
35-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych
zobacz fotorelację
Teatry Uliczne na Starym Rynku
zobacz fotorelację
Nowa Zduńska na horyzoncie, ale przedsiębiorcy...
zobacz fotorelację
Tir z kurczakami przewrócił się na DK91
zobacz fotorelację
Piknik charytatywny dla 8-letniego Artura
zobacz fotorelację
Zderzenie Nissana i Skody na Barskiej
zobacz fotorelację
Otwarcie "Kina za rogiem" w Kruszynie
zobacz fotorelację

komentarze (6)

DddDdd

3 2

Ładna aura. Tylko po co oni tak biegają?

14:17, 03.12.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mistrz13Mistrz13

1 0

No naprawdę wyczyn tak jak morsy włocławskie takie morsy ze na plusie wchodzą do wody niech pokażą jak będzie minus 20 stopni że wykuja w lodzie otwór i niech wdety pokażą że są morsami a nie przy temperaturze dodatniej się szczycą 🤣🤣🤣🤣żal pl

13:00, 04.12.2022

HedpHedp

2 2

Pobiegają sobie i ogrzać się do baru na przystani. Ceny warszawskie ale co tam...

14:23, 03.12.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

HENIOHENIO

0 3

na tumskiej tanio i blisko

14:42, 03.12.2022

Babcia mówi Babcia mówi

1 2

,,Koty w marcu też biegają za swoim ogonem ...ot, takie niewyżyte sierściuchy ...''

14:58, 03.12.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

spacerowiczspacerowicz

1 0

I fajnie że są ludzie z pasjami, które realizują i które nie przeszkadzają innym. A nieudacznikom wiecznie wszystko tu hejtującym na pohybel. Nic nie osiągnęliście w życiu i z takim nastawieniem nic nie osiągniecie.

13:53, 09.12.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz