Fotorelacje Włocławek

Zamknij
17:46, 24.09.2023

W niedzielę, 24 września w Hali Mistrzów odbył się mecz Anwilu Włocławek z Treflem Sopot w ramach 1. kolejki Orlen Basket Ligi. 

Fot. Kamil Kazimierczyk. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację
Zderzenie busa z osobówką. Dwie osoby w szpitalu
zobacz fotorelację
Kontrowersyjna wystawa w Toruniu
zobacz fotorelację
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację
MPK Włocławek ma 75 lat. Jubileusz miejskiej komunikacji
zobacz fotorelację
Wyścig Kolarski im. Kazimierza Wielkiego 2026
zobacz fotorelację
IX Powiatowo-Gminny Przegląd Zespołów Weselnych w Boniewie
zobacz fotorelację
Pikniki sołeckie i Dzień Dziecka
zobacz fotorelację

komentarze (25)

Zyzyniak Zyzyniak

6 0

Dlaczego w loży VIP siedzą osoby mające karnety w zupełnie innym miejscu?! Co to jest w ogóle za porządek? Co robi ochrona, osoby odpowiedzialne za weryfikację biletów? To już nie pierwsza taka sytuacja gdzie szukające lansu dziewusie zajmują nie przeznaczone dla nich miejsca. Totalny brak szacunku dla kibiców płacących ciężkie pieniądze za karnety i bilety. Panie Prezesie Klubu najwyższy czas z tym zrobić porządek.

18:23, 24.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZapomniałeśZapomniałeś

0 1

Są ludzie i są LUDZIE

07:27, 25.09.2023

1 % Podatku1 % Podatku

1 6

Polka z Włocławka Milionerką!
Katarzyna Burnett z Włocławka otrzymała z USA:
950 000 $, Sponsor David Johanson
3 700 000 £, Sponsor Wang Jianlin
https://mobile.twitter.com/Katarzy00297021
www.engleburncarehome.co.uk
https://www.youtube.com/watch?v=b0-sEeFKNY8
NYC Truck Driver Comes Forward as Lone $298M Powerball Winner
https://mobile.twitter.com/davejoh83383998
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6633243/Brooklyn-truck-driver-claims-298-million-Powerball-win-reveals-quit-job.html
Dziękujemy Sponsorze!

20:05, 24.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdwardEdward

1 7

Ja zem znalazl pana marka pana senatora pana Łuczaka wszyscy klasa najlepsi ❤️❤️❤️❤️❤️

20:10, 24.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

ty ch .u .ja wart !ty ch .u .ja wart !

2 0

Ędwerd ch ... u ...ja wart !

07:44, 25.09.2023

KolKol

9 1

A jakby tak ktoś chciał przyjść na mecz ,ale nie chce być na foto to co ma zrobić?

20:11, 24.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

AbecadloAbecadlo

5 0

Ddwloclawek to patola

07:19, 25.09.2023

AdwokatAdwokat

2 0

Podejdź do organizatora imprezy przed meczem i poinformuj o RODO.Jeśli nie spełni twoich oczekiwań i opublikuje zdjęcie to trzeba wytoczyć sprawę w sądzie z powództwa cywilnego.Najlepiej miej podpis zgłoszenia o tym fakcie od organizatora imprezy.

13:18, 25.09.2023

MM

3 3

Nie byłem i nie będę. Nigdzie nie można się ruszyć, bo wszędzie porobią ci zdjęcia. Co to za zwyczaje?

21:12, 24.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

dddddd

4 6

Szkoda pieniędzy i czasu na takie zgromadzenia. Nuda dłużyzna nic sie nie dzieje.

21:41, 24.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


HmmmHmmm

0 1

800 plus - HALOOO!

07:23, 25.09.2023

HmmHmm

5 3

Wstyd - iść na mecz i wielbić bożków, a tak na prawdę to zwykli, mali ludzie jak i my, którzy się niepotrzebnie wywyższają poza tych szaraczków na trybunach. Tak mi was żal :P

07:23, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MM

0 2

Możesz nikogo nie wielbić, tego nikt nie sprawdza.

16:06, 25.09.2023

CiekaweCiekawe

4 2

Tak, poszli na mecz. 50% ludzi w s.r.a.j.f.o.n.a.c.h., 90% poszło tylko po to, by być na tych zdjęciach. Śmieszni jesteście.

07:26, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UlalaUlala

4 3

Koszykarze i TAK MAJĄ WAS GDZIEŚ!!! IM CHODZI TYLKO O ILOŚĆ $$$ na koncie i tyle.

07:26, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HeheHehe

7 3

Śmieszą mnie ci wszyscy ludzie. Idą na mecz wielbić kogoś, kto ma ich głęboookooo :D :D :D Byle wasza kaska wpadła im na konta.

07:30, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

??????????????

3 1

Przecież ktoś na tą astronomiczną pensję prezesa musi zapłacić -kto ? Cały czas płacą podatnicy mimo iż nie wyrazili na to zgody !

07:43, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ich stadoich stado

2 0

a palmowska z zamrzyckimi to była ... ?

07:46, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

rozwójrozwój

2 0

jak tam na rogu Cyganka i 3 Maja ? coś tam nowego u marzenki alicji. udziela porad prawnych comuś ......

07:53, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

????????????

4 1

POdobno PO meczu miały być rozdawane POdpaski wyborcze w barwach fajansiarskich i talony na miejską stację paliw ? Czyli kolejne obiecanki bez POkrycia ?

08:05, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdwardEdward

4 2

Ile kosztuje bilet na mecz i kiedy grają bo ja ostatnio byłem jak mobiles jeszcze grał.

08:20, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

hehehehe

1 1

Edziu nie stać cię - patole z Anwilu muszą zarabiać na kibicach bo w swoim kraju nie zostali przyjęci do żadnej drużyny. Więc wiesz...

11:34, 25.09.2023

NierozumiemNierozumiem

6 1

Nie rozumiem czemu ludziki się jarają rzucaniem piłki do kosza, każdy neandertalczyk to potrafi.

11:42, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlkaOlka

2 1

Nie ma to jak pstrykać komuś zdjęcie jak się patrzy w telefon. Porażka 🤭

17:53, 25.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz