W niedzielę, 6 października, we Włocławku odbył się półmaraton, który przyciągnął licznych biegaczy z całej Polski.
Zawodnicy zmierzyli się z 21-kilometrową trasą, prowadzącą przez ulice miasta, a atmosferze rywalizacji towarzyszyła doskonała pogoda.
Uczestnicy, zarówno amatorzy, jak i bardziej doświadczeni biegacze, pokazali ogromne zaangażowanie i determinację.
Meta była miejscem wielu emocji - zmęczenie, radość i satysfakcja z ukończenia biegu zdominowały ten dzień.
9 15
Szkoda, że nie dołączyliście zdjęć z Polnej, całej zakorkowanej. Ludzie stali w korkach i błogosławili prezydenta i jego lewackie pomysły. Czy naprawdę nie ma gdzie pobiegać, tylko trzeba miasto paraliżować? Ani to zdrowo, ani ekologicznie, bo stojące w korkach samochody spaliły kilkakrotnie więcej paliwa. No tak ale już nie raz słyszeliśmy moje miasto, moi ludzie. Do czasu.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
9 2
Cała wiedza o tym biegu redakcji jest taka, że biegli, bo kto wygrał nie dowiemy się . Demony lokalnego "dziennikarstwa".
8 7
To trzeba rowerem jeździć leniu a nie zatruwać powietrze
2 1
Jako organizatorzy za spore pieniądze dbacie oten festyn.Zgoda,ale przyszłość to sport dzieci imłodzieży który nadal w mieście leży na łopatkach.Ten nominowany do tego dzieła to pozoracja.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
2 0
Całe miasto zakorkowane by kilka osób mogło sobie pobiegać !!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz