Fotorelacje Włocławek

Zamknij
13:39, 29.09.2022

W czwartek, 29 września w Browarze B. odbyła się inauguracja roku akademickiego Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Seniorzy odśpiewali hymn państwowy oraz wysłuchali wystąpień zaproszonych gości. 

Fot. Kamil Kazimierczyk. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Noc Świętojańska 2026
zobacz fotorelację
Bieg na 6 łap we Włocławku
zobacz fotorelację
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP
zobacz fotorelację
35-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych
zobacz fotorelację
Teatry Uliczne na Starym Rynku
zobacz fotorelację
Nowa Zduńska na horyzoncie, ale przedsiębiorcy...
zobacz fotorelację
Tir z kurczakami przewrócił się na DK91
zobacz fotorelację
Piknik charytatywny dla 8-letniego Artura
zobacz fotorelację
Zderzenie Nissana i Skody na Barskiej
zobacz fotorelację
Otwarcie "Kina za rogiem" w Kruszynie
zobacz fotorelację

komentarze (15)

Konto usunięteKonto usunięte

7 2

Ciekawe kto będzie na wywiadówki chodził...
Mazel Tov.

15:28, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytka emerytka

3 1

Te marne propagandowe chwyty rodem z PRL-u nie zasłonią NIEZREALIZOWANYCH obietnic danych włocławskim seniorom-emerytom w ramach obiecanej przez prezydenta POLITYKI SENIORALNEJ .
Dla przypomnienia prezydent na spotkaniach wyborczych publicznie obiecał OBNIŻENIE SENIOROM DANIN(podatków i opłat ) NA RZECZ SAMORZĄDU .
Do dziś odbieramy tylko podwyzki danin , a obiecanych obniżek jak nie było tak ich nie widać . Seniorzy czują się okłamani .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

StandardStandard

0 0

Przecież prezydent miasta jest z PO

16:03, 29.09.2022

emerytka emerytka

2 2

Te marne propagandowe chwyty rodem z PRL-u nie zasłonią NIEZREALIZOWANYCH obietnic danych włocławskim seniorom-emerytom w ramach obiecanej przez prezydenta POLITYKI SENIORALNEJ .
Dla przypomnienia prezydent na spotkaniach wyborczych publicznie obiecał OBNIŻENIE SENIOROM DANIN(podatków i opłat ) NA RZECZ SAMORZĄDU .
Do dziś odbieramy tylko podwyzki danin , a obiecanych obniżek jak nie było tak ich nie widać . Seniorzy czują się okłamani .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

tak jesttak jest

1 0

Współczuję naiwności , kto wierzy temu ćwokowi z Lubrańca ?

17:42, 29.09.2022

ciekawa ciekawa

2 6

ciekawi ci studenci z trzeciego wieku , studenci s iedza jak na tronie ,szkoly w mlodosci nie mogly skonczyc po 2 lata powtarzaly a teraz mozna sie dobrze usmiac ..wiecej rozumu kochani.wroccie do swoich korzeni -zycze .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawa ciekawa

2 3

ciekawi ci studenci z trzeciego wieku , studenci s iedza jak na tronie ,szkoly w mlodosci nie mogly skonczyc po 2 lata powtarzaly a teraz mozna sie dobrze usmiac ..wiecej rozumu kochani.wroccie do swoich korzeni -zycze .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawa ciekawa

2 3

ciekawi ci studenci z trzeciego wieku , studenci s iedza jak na tronie ,szkoly w mlodosci nie mogly skonczyc po 2 lata powtarzaly a teraz mozna sie dobrze usmiac ..wiecej rozumu kochani.wroccie do swoich korzeni -zycze .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawa ciekawa

2 3

ciekawi ci studenci z trzeciego wieku , studenci s iedza jak na tronie ,szkoly w mlodosci nie mogly skonczyc po 2 lata powtarzaly a teraz mozna sie dobrze usmiac ..wiecej rozumu kochani.wroccie do swoich korzeni -zycze .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawa ciekawa

2 3

ciekawi ci studenci z trzeciego wieku , studenci s iedza jak na tronie ,szkoly w mlodosci nie mogly skonczyc po 2 lata powtarzaly a teraz mozna sie dobrze usmiac ..wiecej rozumu kochani.wroccie do swoich korzeni -zycze .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawa ciekawa

2 3

ciekawi ci studenci z trzeciego wieku , studenci s iedza jak na tronie ,szkoly w mlodosci nie mogly skonczyc po 2 lata powtarzaly a teraz mozna sie dobrze usmiac ..wiecej rozumu kochani.wroccie do swoich korzeni -zycze .

15:37, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

seniorkaseniorka

1 2

A czego można nauczyć się na tym Uniwersytecie? Ja chętnie postudiowałabym filozofię, albo podszkoliła się z grafiki komputerowej.

17:02, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

cyrkcyrk

5 2

Więcej "ważnych osób" z UM. z K.K i setunią na czele niż studentów .Te nieroby wykorzystają każdą okazję żeby pokazać swoje ry...e .

17:40, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wł.Wł.

6 1

Czy radni też są studentami WUTW.
Wsdyd!.

17:56, 29.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

cdfrcdfr

1 0

POwcy i komuniści śpiewający hymn , przerażające...

11:01, 03.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz